وبلاگ

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

در این مطلب شما را با بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کارهای کوچک آشنا می کنیم. سرویس تلفن ثابت، توسط شرکت های تلفنی که دسترسی به یک دسته از ویژگی های متنوع مثل CallerId، ارسال تماس، مسدودنمودن تماس، انتظار تماس، تماس های سه طرفه، پست صوتی و البته تماس های داخلی به خوبی تماس های بین المللی را فراهم می آورند، پیشنهاد شده است. بسته های تلفن ثابت پایه با دامنه ای از پیشنهادات، شامل بعضی و یا همه سرویس ها، پا به عرصه نهاده است.

باید اشاره کنیم که دستگاه هایی وجود دارند که به کاربران اجازه برقراری ارتباط از طریق خطوط ثابت یا ویپ را طبق نیازهایشان می دهند. این بدان معناست که کارمندان شما با کمک یک دستگاه یکسان قادر هستند از یک خط ثابت و از طریق ویپ ارتباط های مورد نیازشان را برقرار نمایند.

به عنوان مثال، به کمک ویپ کارمندان شما قادر هستند تماسی را دریافت نمایند و همینطور به پست صوتی خود از طریق کامپیوتر،لپ تاپ و یا تبلتشان گوش دهند. همینطور گزینه های مدیریتی ارائه شده است که به کمک آنها می توان سرویس ها و ویژگی ها را به صورت برخط مدیریت نمود.به علاوه، با کمک ویپ در کسب و کار خود می توانید از مزیت هایی نظیر ویدئو کنفرانس هم بهره گیرید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کارهای کوچک

یکی از امکانات و مزیت های اساسی استفاده از سیستم های تلفنی مبتنی بر ویپ ویپ کاهش هزینه های تلفن برای سازمان ها می باشد. با کمک آن هزینه مکالمه بین شعب مختلف رایگان خواهد بود (حتی اگر شعب بین اللملی داشته باشید).

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

مقایس پذیری از مزیت های اساسی ویپ

سیستم های مبتنی بر ویپ بسیار مقیاس پذیرند، حتی اگر پرسنل سازمان شما چند برابر شود نیازی به تغییر زیرساختی در آن نخواهد بود. که این امکان در ویپ هم موجبپ کاهش هزینه در سازمان های در حال رشد می شود و هم زمان توسعه را کاهش می دهد.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

از کاربرد های ویپ ویپ و ارتباط بین دفاتر مختلف

با بهره گیری از کاربرد ها و امکانات ویپ ویپ دیگر لازم نیست برای ارتباط با سایر دفاتر خود از خطوط شهری استفاده کرده و یا برای ارتباط با شخص مورد نظر خود چند دقیقه معطل شوید، شما می توانید مثل اشخاص داخل شعبه خود آن ها را مستقیم شماره گیری نمایید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

دریافت و ارسال فکس از کاربرد های هیجان انگیز ویپ

اگر از دستگاهای پر دردسر فکس خسته شده اید از مزیت های ویپ ویپ، امکان ارسال و دریافت فکس بدون نیاز به دستگاه فکس می باشد، حتی می توانید فکس های دریافتی را در پست الکترونیک خود مشاهده نمایید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

همیشه و از هر مکان در دسترس هستید

جمع کردن یک گروه کاری با تجربه از جاهای مختلف دنیا یا شهرهای دور و نزدیک ایده بسیار مناسبی هم برای کارفرما و هم نیروی کار است. یکپارچه کردن ارتباط این افراد از مکان های مختلف و بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه همان چیزی است که می توان از مزایای سیستم تلفنی ویپ شمرد. این امکان مرکز تلفن تحت شبکه به کارمندان اجازه می دهد تا به طور موثر از راه دور کار کنند و از راه دور از خدمات صوتی، فکس و ارتباطات دفتر از طریق اینترنت استفاده کنند.

فناوری ویپ به سادگی قابل جابجایی است و به کاربران امکان می دهد از خانه و یا خارج از کشور متصل شوند و بدون هیچ محدودیت فیزیکی به کار خود ادامه دهند. بعلاوه در صورتی که شعب دفتر فعلی خود را بیشتر کنید یا به هر دلیلی نیاز به تغییر مکان داشته باشید، سیستم VoIP شما به راحتی قابل انتقال است.

استفاده از ظرفیت شبکه موجود برای راه اندازی سیستم ویپ

در همه سازمان ها شبکه کامپیوتری وجود دارد .با بهره گیری از امکانات سیستم های مبتنی بر ویپ دیگر نیازی به سیم کشی مجزا برای تلفن ها نیست و می توان از همان زیرساخت برای تلفن ها هم استفاده نمود.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

عدم نیاز به خرید گوشی های تلفنی از مزیت ها و امکانات چشم گیر ویپ

یکی از مزیت های سیستم های ویپ ویپ استفاده از کامپیوتر ها و یا گوشی های تلفن همراه به عنوان تلفن است. این مزیت خود دلیلی بر کاهش هزینه های خرید و تجهیز شبکه تلفنی در سازمان و یا کسب و کار شما دارد.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

امکان برقراری کنفرانس تصویری از دیگر کاربرد های ویپ

در سیستم های آنالوگ فقط امکان کنفرانس صوتی وجود داشت اما با کمک سیستم های مبتنی بر ویپ شما می توانید یک کنفرانس تصویری با کیغیت را هم تجربه نمایید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

تهیه گزارشات حرفه ای نتیجه هوشمندانه استفاده از امکانات ویپ

شما می توانید از امکانات گزارش گیری ویپ ویپ در سطوح مختلف کسب و کار خود استفاده نمایید، به عنوان مثال می توانید کارنمود دقیق ( شامل زمان مکالمه شماره هایی که به آنها تماس گرفته شده ) پرسنل را به تفکیک داشته باشید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

ضبط مکالمات، از کاربرد های پر استفاده در ویپ

امکان ضبط مکالمات یکی از ویژگی های جذاب سیستم های ویپ است شما می توانید تمام مکالمات را به تفکیک ضبط کرده و به راحتی توسط پنل وب جستجو کرده و به آنها گوش دهید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

ارتباط با انواع CRM و اتوماسیون اداری

ارتباط سیستم تلفنی با CRM و اتوماسیون های اداری راه کاری ایده آل برای بالا بردن کیفیت سرویس دهی می باشد، این اتفاق در سیستم های مبتنی بر ویپ به راحتی امکان پذیر است.

حتی شما می توانید سیستم های ویپ را به وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی خود متصل کرده و در پیگیری تلفنی اپراتور خود را کمتر درگیر نمایید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

پیاده سازی سیستم های سیاست گذاری کاربردی بی نظیر در ویپ

با کمک بهره مندی از مزایا و امکانات ویپ ویپ به راحتی می توانید دسترسی کاربران به داخلی های خاص و شماره های خاص شهری و کشوری را محدود نمایید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

امکان اتصال به خطوط دیجیتال بدون سخت افزار اضافی در ویپ

شما با کمک سیستم های ویپ می توانید از خطوط SIP Trunk و خطوط اینترنتی اپراتور های مختلف، به راحتی استفاده نمایید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

تلفن ویپ دیجی کالا
خرید خط تلفن ویپ
بهترین تلفن ویپ
راه اندازی تلفن ویپ
تلفن voip ایرانی
تلفن voip چیست
تلفن ویپ yealink
خرید تلفن تحت شبکه

اهمیت استفاده از ویپ در کسب و کار های مجازی

هم اکنون یکی از راه های جلب اعتماد مشتریان، ایجاد راه های متنوع و آسان برای ارتباط آن ها با شما است. موضوع جلب اعتماد مشتری علاوه برافزایش بهره وری و فروش سازمان شما، موجبپ ایجاد رضایت و وفاداری نسبت به مجموعه شما در بلندمدت را به دنبال دارد.

در حال حاضر اکثر راه های ارتباطی با کسب وکار ها از طریق گفت وگوی آنلاین در سایت ها، فرم های تماس با ما، شبکه های مجازی و … انجام می شوند. این موارد فرایند ارتباط با یک کسب و کار را آسان می کند و آن کسب و کار این امکان را داده تا فارغ از موقعیت مکانی در هر زمان و مکان خدمات خود را به مشتری به صورت مجازی ارائه دهد.

اما در میان تمام راه های ارتباطی معمولاً مکالمات تلفنی، رایج ترین، اثربخش ترین و سریع ترین راه دسترسی برای مشتریان است. معمولاً مشتریان تمایل دارند برای ارتباط با کسب وکار مدنظر خود چه در خصوص خرید تلفن ویپ و یا دریافت خدمات پشتیبانی از مکالمات تلفنی بهره مند شوند و این موضوع حس بهتری را در ذهن آن ها ایجاد می کند.

اما در یک سازمان زمانی مکالمات تلفنی باکیفیت و سطح بالایی به مشتریان ارائه می شود که از یک سیستم تلفن ویپ استفاده شود. به زبان ساده باید بگویی که به وسیله سیستم تلفن ویپ است که انبوهی از امکانات و قابلیت ها در یک تلفن ایجاد خواهد شد. در ادامه به بررسی بعضی از قابلیت های سیستم تلفن ویپ که قادر هستند نقش بسیار مهمی در افزایش بهره وری این ارتباطات داشته باشند خواهیم پرداخت.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

دورکاری و ارتباط موثرتر با استفاده مرکز تلفن VoIP

با توجه به اینکه پرسنل شما حالا قادر هستند از نقاط مختلف در دفتر، خانه یا در سراسر جهان کار کنند، نگه داشتن آنها در دسترس، بسیار مهم است. یکی از جالب ترین امکانات مرکز تلفن تحت شبکه این است که می توانید در چند زنگ اول، یک تماس به تلفن رومیزی خود داشته باشید، سپس در صورت بی پاسخ ماندن تماس آن را بر روی تلفن همراه، تبلت یا لپ تاپ خود دریافت کنید. به این ترتیب به تماس های فوری بیشتر پاسخ داده می شود و زمان کمتری صرف بررسی پست صوتی یا مکاتبه و چت در سایر پلتفرم ها می شود.

امکان دورکاری و عدم وابستگی به موقعیت مکانی

با بروز اپیدمی بیماری کرونا در دنیا، اهمیت ویپ برای کسب و کار ها خوبی ثابت شد. سیستم تلفن ویپ در ایجاد محیط های دورکاری برای کسب و کار ها بسیار اهمیت دارد. کارمندان یک سازمان به آسانی قادر هستند با کمک سیستم تلفن ویپ در هر مکان تماس های یک شرکت را پاسخ دهند.

امور روزانه خود را انجام داده و بدون نیاز به حضور فیزیکی در سازمان همه وظایف خود را به پایان برسانند. یا کسب وکار هایی که نیاز به حضور فیزیکی ندارند، مثل سایت های فروشگاه های اینترنتی، کسب و کار های نوپا که توان اجاره دفتر فیزیکی ندارند و … به آسانی با کمک سیستم تلفن ویپ با مشتریان خود ارتباط داشته باشند.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

ضبط مکالمات

سیستم ضبط مکالمات یکی از مزایای مهم سیستم تلفن ویپ برای کسب و کار های مجازی است. با کمک سیستم ضبط مکالمه شما با در اختیار داشتن همه مکالمات تلفنی به صورت ضبط شده از بروز هرگونه سوءتفاهم جلوگیری خواهید نمود. موارد بسیاری بوده که براثر یک سوءتفاهم کوچک مشتری و آن شرکت درگیر پرونده های حقوقی شده اند. اما باقابلیت ضبط مکالمات شما به صورت شفاف و قابل پیگیری و بررسی انجام خواهد شد.

مورد دوم بررسی عملنمود اپراتورها و کارمندان شماست. به کمک ضبط مکالمات می توانید نحوه تعامل کارمندان با مشتریان را بررسی و به بهبود کیفیت خدمات پاسخگویی آن ها کمک نمایید. در طرف مقابل این افزایش کیفیت خدمات پاسخگویی کارمندان شما، افزایش رضایت مشتریان را به همراه خواهد داشت.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

مدیریت تماس وصف انتظار ویپ

بحث مدیریت و امکان پاسخ دهی به مکالمات در زمان های شلوغ یک امر بسیار مهم در ارتباطات با مشتریان شماست. عدم پاسخگویی به مشتریان در زمان مناسب می تواند نارضایتی بسیار زیادی را در میان مشتریان شما به وجود آورد. با کمک سیستم های صف انتظار در ویپ و مدیریت آن به وسیله سناریوها و استراتژی های پاسخگویی می توان در زمان بحران و وارد شدن تماس های بهمنی به یک سازمان می توان زمان انتظار تماس برای مشتری را به حداقل رساند.

در کنار آن با کمک سیستم های گزارش گیری ویپ وضعیت تماس های ورودی و خروجی در یک مجموعه را بررسی نمود. با اعمال سیاست گذاری های مناسب بیشترین میزان بهره وری را در سازمان ایجاد نمود. به عنوان مثال با کمک منشی تلفن صوتی و صف های انتظار مشتری می تواند در کم ترین زمان ممکن و بدون مواجه شدن با بوق اشغالی، با توجه به نیاز خود به کارشناس مربوط در بخش پشتیبانی متصل شود و مشکل خود را رفع نماید. در مقابل هم به دلیل ارجاع دقیق مشتری به کارشناس مربوط، در وقت کارکنان مجموعه صرفه جویی شده و امکان رسیدگی به مشکلات مشتریان بیشتری را خواهند داشت.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

سیستم تلفن ویپ به کسب و کار های نوپا نظم تجاری می دهد

این موضوع برای مشتریان بسیار مهم است که در زمان ارتباط با یک شرکت، این موضوع را لمس کنند که با یک شرکت تجاری بزرگ طرف هستند تا یک کسب و کار سنتی و کوچک. سیسستم تلفن ویپ در کسب و کار ها با کمک امکاناتی مثل شماره های 5 رقمی رسمی، سیستم های صف انتظار، منشی تلفنی صوتی، صندوق صوتی و غیره حس اعتماد را در مشتری به وجود می آورد. این موضوع در کسب وکار های اینترنتی و نوپا بسیار حائز اهمیت است.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

قابلیت پخش فایل های صوتی برای مشتری

تحقیقات یک شرکت اپراتور تلفن در آمریکا (AT&T) نشان داده که مشتریانی که در زمان انتظار در صف به یک موسیقی در صف گوش می دهند احساس رضایت بیشتری از خدمات ارائه شده یک شرکت دارند. و همینطور گذر زمان و انتظار آن ها در صف بسیار سریع تر انجام می شود.

هم اکنون اکثر سازمان ها از موسیقی های آرامش بخش در زمان انتظار صف مشتریان خود استفاده می کنند. علاوه بر این به آسانی می توان در زمان انتظار در صف، پیغام ها، تبلیغات، اعلان ها و خدمات جدید شرکت خود را به مشتری منتقل نمایید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

استفاده از سیستم های نظرسنجی در مکالمات

با کمک سیستم های نظرسنجی در مکالمات و دریافت نظرات و انتقاد مشتریان به صورت سیستماتیک می توانید از میزان رضایت مشتریان خود نسبت به پاسخگویی اپراتورها و همینطور خدمات شرکت مطلع شوید. و با بهبود نقاط ضعف به بهبود کیفیت خدمات کسب وکارتان کمک نمایید.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

اتصال سیستم های ویپ به سرویس های دیگر

بسیاری از کسب وکارهای مجازی از طریق سایت ها، اپلیکیشن ها و سرویس های اینترنتی کار می کنند. سیستم های تلفنی ویپ قابلیت اتصال به سرویس های مختلف مثل سایت ها، اپلیکیشن ها و CRM ها و … را دارند که با کمک آن می توان سیستم های یکپارچه و بسیار کارامدی را در سازوکار کسب وکار های مختلف به وجود آورد.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

کاهش هزینه کسب و کار های مجازی به کمک ویپ

اگر می خواهید در رابطه با کاهش هزینه ها به کمک سیستم تلفن ویپ را بدانید. پیشنهاد می کنیم مقاله 8 دلیل کاهش هزینه های سازمانی توسط ویپ را مطالعه نمایید. اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه برای شما بیان کنیم باید گفت که به عنوان مثال می توان در سیستم تلفن ویپ به جای استفاده از تلفن های رومیزی، از تلفن های نرم افزاری استفاده نمود. یا بجای خرید دستگاه هایی مثل دستگاه های فکس، از سیستم فکس نرم افزاری ویپ استفاده نمود. چنین مواردی در کسب وکار های اینترنتی و نوپا نقش بسیاری در کاهش هزینه های آن ها خواهد داشت.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

مزایای تلفن ویپ در هر کسب‌و‌کار متفاوت است!

همانطور که در این محتوای آموزشی خواندید، مزایای مرکز تلفن VoIP بسیار زیاد است و تنها به تعدادی از آنها در اینجا اشاره شد. نکته دیگر اینکه سیستم تلفن ویپ عملاً عاری از اشکالات پایه‌ای است. کسب‌وکارهای مختلف از هر طیف و اندازه‌ای در سرتاسر جهان از این فناوری قدرتمند استقبال می‌کنند و از مزیت‌های رقابتی آن استفاده می کنند.

علاوه بر مزایای مرکز تلفن ویپ، سرویس‌های مدیریت تماس آنالوگ نیز دیگر منسوخ شده‌اند و دیگر وقت آن رسیده است که اگر از این سرویس‌ها، مسق سانترال پاناسونیک استفاده می‌کنید؛ به سیستم تلفن VoIP مهاجرت کنید. پاناسونیک بیش از دو دهه سانترال پاناسونیک را کرد، اعلام توقف تولید آن می‌تواند درس بزرگی برای کسب‌و‌کارها باشد تا بدانند استفاده از سرویس‌های منسوخ می‌تواند روزی چنین کمپانی بزرگی را زمین بزند.

تلفن ویپ دیجی کالا
خرید خط تلفن ویپ
بهترین تلفن ویپ
راه اندازی تلفن ویپ
تلفن voip ایرانی
تلفن voip چیست
تلفن ویپ yealink
خرید تلفن تحت شبکه

در صورتی که قصد نصب و راه اندازی ویپ در مجموعه خوددارید و یا نیاز به دریافت قیمت تلفن ویپ و هرگونه راهنمایی و یا مشاوره در خصوص این سرویس ها دارید لطفا با ما تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان خواهند بود.

بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “بیشترین مزایای ویپ برای کسب و کار

  1. نائینی گفت:

    سلام ما برای سازمانمون از شرکت دیگری تلفن ویپ خریدیم اما به خاطر کیفیت بد و بدقولی این مجموعه نمیخوایم دوباره وارد همکاری باهاشون بشیم. آیا شما خدمات و پشتیبانی شبکه ویپ رو برعهده می گیرید؟

    1. NETYEK گفت:

      سلام دوست گرامی، بله و همینطور سعی می کنیم بهترین خدمات نصب و پشتیبانی رو هم با کمک تکنولوژی جدید ارائه کنیم. تماس بگیرید و درخواست خودتون رو ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *