وبلاگ

تلفن voip سیسکو

تلفن های ویپ سیسکو Cisco VoIP IP Phone تلفن ویپ سیسکو| نت یک

نکات طلایی درباره تلفن voip سیسکو

قیمت تلفن VoIP سیسکو؛ تلفن VoIP به هر تلفنی که به جای تلفن ثابت سنتی از اتصال اینترنتی برای برقراری و دریافت تماس استفاده کند گفته می شود. به جای یک تلفن سنتی سیم سخت که از سیم مسی مستقیم برای ارائه خدمات تلفنی استفاده می کند، یک تلفن VoIP به شما قابلیت همکاری، تحرک و اتصال بیشتر می دهد. شما می‌توانید از یک برنامه برای برقراری تماس از هر یک از رایانه های رومیزی یا دستگاه های تلفن همراه استفاده کنید.

تلفن voip سیسکو

تلفن voip سیسکو

سوالات متداول تلفن های VoIP

تلفن VoIP چیست؟ یک تلفن VoIP با استفاده از اتصال اینترنت به جای سیم های سخت مسی کار می کند. یک تلفن VoIP می تواند در هر جایی که به اینترنت متصل هستید همراه شما باشد.

تفاوت بین تلفن voip سیسکو با سیستم های تلفن سنتی

مهم ترین تفاوت بین تلفن های سنتی و ویپ نحوه برقراری ارتباط هر یک از آن ها است. تلفن های سنتی از سیم های مسی مخابرات و تلفن Voip از ارتباط اینترنتی برای اتصال استفاده می کنند. به همین دلیل تلفن های ویپ در مقایسه با تلفن های سنتی هزینه8 کمتری دارند و برای جابه جایی به سیم نیاز ندارند بلکه می توان آن ها را به صورت وایرلس متصل کرد.

تلفن های ویپ قابلیت های بیشتری نسبت به تلفن سنتی قدیمی دارند و مهم ترین آن ها تماس تصویری است. تماس تصویری با کمک تلفن های معمولی و سنتی امکان پذیر نیست البته برای استفاده از امکانات تماس تصویری در تلفن ویپ به کمک کارشناسان برای راه اندازی این قابلیت نیاز دارید.

قیمت تلفن voip سیسکو

تلفن های ویپ سیسکو در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام ویژگی های نسبتا متفاوتی را به کاربران خود ارائه می کنند. قیمت تلفن ویپ سیسکو نیز با توجه به همین عوامل تغییر می کند. در واقع هر چقدر میزان قابلیت های تلفن ویپ سیسکو بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. تلفن های ویپ سیسکو از ارزان ترین قیمت تا بیشتری قیمت در دسترس کاربران قرا می گیرند و این ارزان بودئن برخی نمونه های تلفن ویپ سیسکو دلیل بر عدم کیفیت آن ها نیست. به همین دلیل اگر شما قصد خرید تلفن ویپ سیکسکو را دارید وارد سایت نت یک شوید و با برقراری تماس با مشاوران و کارشناسان ما از قیمت تلفن ویپ سیسکو آگاه شوید.

مزایای تلفن voip سیسکو چیست؟

تلفن های VoIP مزایای زیادی دارند، اما مهم ترین مزیت VoIP این است که می توانید از هر جایی که به اینترنت متصل باشید تماس تلفنی برقرار کنید. دیگر مجبور نیستید به میز خاصی در دفتر کار کنید – اکنون شماره تلفن های مجازی دارید که شما را در هر کجا دنبال می کنند. از برنامه تلفن VoIP Nextiva برای دریافت تماس از رایانه رومیزی یا هر دستگاه سازگار با تلفن همراه با برنامه تلفن همراه ما استفاده کنید.

کسب‌وکارها VoIP را دوست دارند زیرا مقیاس‌پذیری آن (در مقایسه با تلفن ثابت سنتی) و افزودن شماره تلفن با رشد تیم شما آسان‌تر است. چرا؟ زیرا برای نصب خطوط تلفن فیزیکی نیازی به حضور تکنسین ندارید. VoIP نصب آسانی دارد تنها چیزی که واقعاً نیاز دارید یک اتصال اینترنتی موجود و ارائه دهنده VoIP است.

سایر ویژگی‌های محبوب VoIP برای تجارت شامل یکپارچه‌سازی با برنامه‌های نرم‌افزاری موجود، مانند ادغام تیم‌های مایکروسافت است. به علاوه، ویژگی های پیشرفته پست صوتی مانند پست صوتی تصویری و رونوشت پست صوتی به ایمیل شما ارسال می شود. از مزایای تلفن VoIP می توان به شماره تلفن مجازی، نصب آسان، یکپارچه سازی ساده و دیگر موارد اشاره کرد.

تعداد زیادی از کسب و کارها از رویکرد هزینه از دست رفته برای نگهداری استفاده می کنند. از آنجایی که داده ها توسط ارائه دهنده VoIP شما مدیریت و میزبانی می شوند، نه تنها به سرور یا  PBX نیاز ندارید، بلکه به روز رسانی خودکار نرم افزار را دریافت خواهید کرد تا نیازی به نظارت بر سیستم تلفن نباشد.

با استفاده از VoIP، می توانید از محدوده صوتی با کیفیت بالاتر یا دوبرابر تلفن ثابت سنتی لذت برده و بدانید که سیستم تلفن VoIP می تواند برای PoE راه اندازی شود. این بدان معناست که به جای آداپتور برق سنتی، از کابل شبکه اترنت برق بگیرند. این باعث می شود که ترانسفورماتورهای کمتری به نوارهای برق در اطراف دفتر یا شرکت متصل شوند.

تلفن voip سیسکو

تلفن voip سیسکو

انواع تجهیزات تلفن voip سیسکو

دو نوع اصلی تلفن voip سیسکو وجود دارد، تلفن های سخت افزاری و تلفن های نرم افزاری؛ بنابراین شما ممکن است فقط به یک نوع نیاز داشته باشید. انتخاب هر یک از این تجهیزات باید متناسب با فعالیت شما باشد.

نمودار مقایسه تلفن های VoIP

تفاوت تلفن کنفرانس با تلفن رومیزی این است که برای شنیدن و ارسال بهترین کیفیت صدا در یک محیط گروهی مانند میز اتاق کنفرانس بهینه شده اند زیرا دارای پیکربندی میکروفون Omni-directional هستند.

مقایسه تلفن کنفرانس VoIP

شما نمی توانید برای خرید هر یک از تلفن های ویپ اشتباه کنید به همین دلیل باید اطلاعات کافی در خصوص این قطعات کسب کنید. تلفن های VOIP قابلیت های متنوعی را به کاربران خود ارائه می کنند.

ارائه دهنده تلفن voip سیسکو چیست؟

یک ارائه‌دهنده تلفن VoIP شبیه به شرکت تلفن سنتی است، زیرا از طرح تلفن پشتیبانی می‌کند، اما یک ارائه‌دهنده تلفن VoIP پروتکل صوتی از طریق اینترنت، به جای خطوط تلفنی سنتی، تماس‌های تلفنی را که با استفاده از اتصال به اینترنت انجام می‌شوند، مدیریت خواهد کرد. شما می توانید از ارائه دهنده VoIP یک طرح تماس تلفنی، یک دستگاه تلفن VoIP و هر تجهیزات VoIP اضافی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

آیا تلفن voip سیسکو پیامک دریافت می کند

بله، تلفن VoIP قادر به دریافت پیامک است. ساده ترین روش برای ارسال و دریافت پیامک در تلفن VoIP استفاده از یک برنامه نرم افزاری مانند NextivaONE بوده که با NextivaONE، می توانید هر دستگاه تلفن همراه یا رایانه ای را به تلفنی که می تواند تماس برقرار کند تبدیل کنید و یا با استفاده از آن پیامک ارسال و دریافت کند.

ویژگی های رایج تلفن voip سیسکو برای تجارت چیست؟

تلفن voip سیسکو بسیاری از ویژگی های محبوب و رایج VoIP را برای تجارت دارند. محبوب ترین ویژگی های تلفن VoIP برای فعالیت های تجاری عبارتند از ارسال تماس، پست صوتی تصویری، عوامل مجازی هوشمند، مسیریابی تماس و پیام های متنی تجاری که هر کدام اهمیت ویژه ای دارند. این موضوع به کسب و کار شما بستگی دارد که بخواهید کدام مدل را انتخاب کنید.

تلفن voip سیسکو

تلفن voip سیسکو

چگونه بهترین تلفن های VoIP را برای خود انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب بهترین تلفن های VoIP برای کسب و کار خود، با ارزیابی آسان بودن راه اندازی و استفاده از آن شروع کنید. سپس می‌خواهید نوع نمایشگر، میزان مصرف انرژی، کیفیت صدا، ویژگی‌های تماس ویدیویی و پشتیبانی از کابل اترنت را بررسی کنید.

کیفیت سخت افزار دستگاه، تأخیر، قابلیت های ضبط و پشتیبانی از چندین حساب VoIP را در نظر بگیرید. همه مدل‌ها با آداپتور برق عرضه نمی‌شوند، بنابراین باید مراقب آن نیز باشید. در نهایت، نحوه آموزش کارکنان خود با تلفن VoIP، پشتیبانی از گوشی بی سیم و قیمت آن را در نظر بگیرید.

استفاده از تلفن VoIP چقدر سخت است؟

برای افرادی که تازه وارد دنیای VoIP شده اند، نیازی به ترساندن نیست. خبر خوب این است که کاری که اغلب برای آن از دستگاه استفاده می کنید برقراری و دریافت تماس پیچیده تر از یک گوشی تلفن ثابت آنالوگ یا تلفن هوشمند نیست.

تنها جنبه اغلب تلفن voip سیسکو که ممکن است دشوار باشد، فرآیند نصب است، اما بهترین ارائه دهندگان خدمات VoIP در این امر کمک خواهند کرد. کاربران VoIP آفیس قبل از شروع سفر VoIP خود باید مطمئن شوند که یک اتصال اینترنتی فعال، یک روتر و یک سرور PBX دارند. همچنین باید تلفن IP خود را انتخاب کنید، آن را به شبکه خود متصل کنید و نرم افزار VoIP خود را نصب کنید.

هنگامی که تلفن VoIP شما تماماً راه‌اندازی شد، آسان یا سخت بودن استفاده از آن به شدت به انواع ویژگی‌های ارائه شده بستگی دارد. تلفن‌های VoIP مدرن دارای ویژگی‌های بسیار متنوع و تعداد قابل توجهی دکمه‌ها – فیزیکی و دیجیتالی هستند. برای کاربران جدید VoIP ایده خوبی است که قبل از شروع کار با دستورالعمل هایی که با دستگاهشان ارائه می شود آشنا شوند.

همانطور که گفته شد، اکثر تلفن های IP به راحتی استفاده از خود افتخار می کنند، بنابراین استفاده از هیچ تلفن VoIP برای افراد دشوار نیست. علاوه بر این، پشتیبانی مشتری باید بتواند در صورت نیاز، کمکی را ارائه دهد.

تلفن voip سیسکو

تلفن سیسکو

بهترین تلفن voip سیسکو

ما بهترین تلفن voip سیسکو را در فاکتورهای مختلف، از کیفیت نمایشگر و مصرف انرژی گرفته تا اتصال و دوام سخت‌افزاری، آزمایش کرده ایم.

ما سهولت راه‌اندازی، رابط، کیفیت صدا و میکروفون، ویژگی‌های تماس ویدیویی، و گزینه‌های اتصال (مانند بلوتوث، USB و اترنت) را ارزیابی کردیم. اگر قابلیت ضبط داشتند حتما تست کردیم و ذکر کردیم. ما تأخیر، عملکرد بی‌سیم، نوع صفحه نمایش و قیمت آن‌ها را از جمله موارد دیگر بررسی کردیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *