بازگشت به محصولات
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-T
GLC-T ماژول فیبر نوری سیسکو قیمت اصلی 650,000 تومان بود.قیمت فعلی 630,000 تومان است.

SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR عبارت است از یک دستگاه ورودی یا خروجی که با وصل شدن به یک پورت اترنت به شبکه متصل می شود. در واقع سیسکو این ماژول فیبر نوری را به بازار ارائه کرده است تا بتوان از آن در دیتاسنترها و پروژه های مختلف استفاده کرد. در این نوشته قصد داریم به معرفی ماژول SFP-10G-SR بپردازیم.

قیمت اصلی 540,000 تومان بود.قیمت فعلی 500,000 تومان است.

12نفر در حال مشاهده محصول هستند
  • از انواع فروشگاه ها خرید نمایید

از فروشگاه اصلی تحویل بگیرید

رایگان

  • ارسال توسط نت یک

پیک ما به آدرس مشخص شده تحویل می دهد

بین 2 تا 3 روز

رایگان

  • 7 روز زمان بازگشت وجه

در سریعترین زمان ممکن هزینه را دریافت نمایید

بین 2 تا 3 روز

رایگان

  • یک سال گارانتی محصولات
  • 7 روز ضمانت بازگشت وجه

خرید با انواع درگاه های پرداخت :

توضیحات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR عبارت است از یک دستگاه ورودی یا خروجی که با وصل شدن به یک پورت اترنت به شبکه متصل می شود. در واقع سیسکو این ماژول فیبر نوری را به بازار ارائه کرده است تا بتوان از آن در دیتاسنترها و پروژه های مختلف استفاده کرد. در این نوشته قصد داریم به معرفی ماژول SFP-10G-SR بپردازیم.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR -1

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR -1

ماژول SFP چیست و چه می کند؟

که مخفف Small Form Factor Pluggable می باشد، در واقع ماژول SFP نوعی فرستنده نوری است که می تواند سیگنال های دیجیتال را به سیگنال نوری تبدیل کند. این نوع ماژول از جمله تجهیزات Transceiver است که معمولا برای انتقال و دریافت سیگنال و نیز برای تقویت آن استفاده می شوند.

از طرف دیگر ماژول های SFP برای شبکه های زیرساخت و انتقال داده اهمیت فوق العاده ای دارند. ماژول های SFP از نوع فیبر نوری بوده و استفاده از آنها هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان بسیار مقرون به صرفه می باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR چیست؟

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR نوعی دستگاه خروجی (فرستنده) یا ورودی (گیرنده) است که از آن استفاده می کنند تا بتوانند سیگنال های نوری را به الکتریکی و الکتریکی را به نوری منتقل کنند. ماژول SFP-10G-SR که یکی از سریع ترین انواع رابط های بستر فیبر نوری و دیتاسنترهاست، باعث می شود که کیفیت ارتباطات تا حد فوق العاده زیادی افزایش پیدا کند. معمولا این نوع ماژول برای وصل شدن به فیبرهای نوری مناسب است که از نوع مولتی باشند.

توجه داشته باشید که به خاطر سرعت ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR در انتقال داده ها، به راحتی از آنها به جای انواع کابل های شبکه استفاده می کنند. ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR را می توان به راحتی در مسافت های کوتاه به کار برد، تا جایی که تا حدود 300 متر را به خوبی و به صورت کاملا مناسبی پشتیبانی می کند.

ویژگی های ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان همین ابتدا برای ماژول سیسکو SFP-10G-SR به آن اشاره کرد، توانایی آن در مدیریت دیجیتال نوری است. از این ویژگی برای شناخت سریع استفاده می کنند. توجه داشته باشید که این ماژول که ساخت فوق العاده جالب و هوشمندانه ای دارد، می تواند حتی در محیط هایی با میزان دمای بالای هم عکس العمل فوق العاده ای داشته باشد.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR علاوه بر سرعت بالای آن، کارایی زیاد آن است. در واقع می توانید بدون استفاده از هرگونه لوازم جانبی خاصی و فقط با استفاده از این ماژول فیبر نوری داده ها و اطلاعات خود را با بیشتری سرعت ممکن و البته کمترین زمان منتقل کنید.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR -2

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR -2

دیگر ویژگی اصلی ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR قابلیت Hot Swappable است. به این معنی که می توان آن را بدون آنکه اختلالی در عملکردش به وجود آید، در حین کار جدا کرده و به پورت مورد نظر وصل کرد. این قابلیت اهمیت بسیار زیادی در جابجایی صحیح داده ها و اطلاعات مورد نظر دارد. به این نکته توجه داشته باشید که طول موج مورد پشتیبانی ماژول SFP-10G-SR، مقدار 850nm است.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR از حداقل طول پیوند 26 متر پشتیبانی می کند. البته این امر بر روی FDDI که همان رابط داده استاندارد فیبر است باید انجام بگیرد که به MMF یا همان فیبر مولتی مود ارتقا پیدا کرده است. ضمن این که اگر از مدل OM3 استفاده شود، می توان این طول پیوند را تا 300 متر بیشتر کرد. البته اگر از OM4 استفاده شود این میزان تا 400 متر نیز امکان افزایش دارد.

نکته دیگری که در مورد ویژگی ماژول سیسکو SFP-10G-SR باید در نظر داشت، این است که این نوع ماژول این توانایی و قابلیت را دارد که از برخی از رابط ها و استانداردهای ارتباطی پشتیبانی کند و در نتیجه می توان به راحتی در لینکی که از XENPAK 10GBASE ،10GBASE X2 و GBASE XFP10 استفاده می کند، داده ها را دریافت و منتقل نماید.

مشخصات فنی ماژول سیسکو SFP-10G-SR

اولین مشخصه فنی ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR که از نام آن نیز کاملا مشخص است، آن است که این ماژول قابلیت آن را دارد که تا 10 گیگابایت داده و اطلاعات شما را جابجا و منتقل کند.

دیگر مشخصات آن را به صورت کلی می دانیم که عبارتند از نوع کابل فیبر نوری که از نوع MULTI MODE بوده و حداکثر فاصله ای که می تواند در آن به جابجایی داده ها بپردازد تا 300 متر می باشد. از طرف دیگر عملکرد فیبر نوری این نوع ماژول سیسکو SFP-10G-SR از نوع عملکرد FULL DUPLEX می باشد و معمولا با شبکه 10Gbps سازگار است.

ماژول های فیبر نوری سیسکو

بد نیست بدانیم که برندهای معتبر فراوانی در سرتاسر جهان نسبت به طراحی و تولید انواع ماژول های فیبر نوری اقدام کرده اند، ولی ماژول های فیبر نوری که شرکت سیسکو طراحی و تولید می کند در زمره محبوب ترین و پرطرفدارترین مدل ها هستند. این امر به خاطر کیفیت بالا و طراحی های ساده و کاربرد آسان ماژول های فیبر نوری این شرکت می باشد. این ماژول ها به چنان محبوبیتی دست یافته اند که می توان گفت اکثریت تجهیزات شبکه، مثل انواع روترها، سوییچ های آپلینک و یا اترنت همگی قابلیت پشتیبانی از این ماژول ها را دارند.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR -3

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR -3

سیسکو محصولات متنوع خود را به صورت های Single Mode و Multi Mode طراحی و تولید می کند. این ماژول ها معمولا با سرعت های 100mbps، 1Gbps و 10Gbps و بالاتر از آن در بازار وجود دارند و می توانند مسافت های کوتاه 300 متر تا 10 کیلومتر و بیشتر را نیز پشتیبانی کنند.

نکته بسیار مهم در مورد ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR معمولا برای محیط هایی طراحی و تولید می شود که به نام محیط های سخت شناخته شده اند و به همین دلیل است که انعطاف پذیری فوق العاده ای برای انتخاب کردن رسانه ها و یا رابط های کاربری مناسب با خود دارد.

قیمت ماژول سیسکو SFP-10G-SR

با توجه به نوسان قیمت ارز در بازار، در حال حاضر قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR متغیر می باشد. برای اطلاع از قیمت و خرید ماژول فیبر نوری سیسکو با ما تماس بگیرید.

0/5(0 نظر)

مشخصات محصول

بررسی اجمالی

وزن0.05 کیلوگرم
ابعاد5.5 × 1.27 × 0.7 سانتیمتر
product-model

SFP-10G-SR

brand

سیسکو

operating-temperature

Max Operating Temperature : 70 °C Min Operating Temperature : 0°C

نقد و بررسی کاربران

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.