سبد خرید
0

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

فروشگاه اینترنتی نت یک | تجهیزات شبکه سیسکو | روتر سیسکو، آی پی فون سیسکو و سوئیچ سیسکو

۹۱۰۰۲۵۴۰021
5%
گزارش نادرستی مشخصات

مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245 UPC Blue

شناسه محصول : NET_75552 دسته : ,

مودم فیبر نوری هواوی پورت آبی مدل HG8245 UPC Blue یک ترمینال شبکه نوری (ONT)، است و یک درگاه ورودی مسکونی پیشرفته برای راه حل هواوی مبتنی بر FTTH ارائه شده است به طور دقیق وظیفه اتصال شبکه به فیبر نوری را دارد و یک شبکه با میزان پایداری بالا را برای کاربران فراهم میکند که با استفاده از فناوری GPON SC/UPC، دسترسی به اینترنت فوق‌ باند برای کاربران خانگی و (SOHO)  را به شما ارائه میدهد.

1,750,000 تومان 1,655,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی اورجینال
نقد و بررسی اجمالی

مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245 UPC Blue

مودم فیبر نوری هواوی پورت آبی مدل HG8245 UPC Blue یک ترمینال شبکه نوری (ONT)، است و یک درگاه ورودی مسکونی پیشرفته برای راه حل هواوی مبتنی بر FTTH ارائه شده است به طور دقیق وظیفه اتصال شبکه به فیبر نوری را دارد و یک شبکه با میزان پایداری بالا را برای کاربران فراهم میکند که با استفاده از فناوری GPON SC/UPC، دسترسی به اینترنت فوق‌ باند برای کاربران خانگی و (SOHO)  را به شما ارائه میدهد.

این مدل محصول Huawei EchoLife HG8245 یک ترمینال مشتری مبتنی بر GPON ONT است که در شبکه های FTTH استفاده می شود و دارای 2 سوکت تلفن (POTS-RJ11)، 4 پورت اترنت گیگابیتی، پورت USB و یک پورت GPON کلاس B+ است. این دستگاه همچنین می تواند از انتقال بی سیم با استفاده از دو آنتن با بهره 2dBi استفاده کند. هنگام استفاده از Wi-Fi، امکان ایجاد چندین SSID وجود دارد. حداکثر مصرف برق این مدل محصول HG8245H 12 وات است.

این مدل محصول از استاندارد های IEEE 802.11 b/g/n پیروی میکند و این سری مدل مودم های هواوی دارای قدرت بالا از نظر پایدار بودن در داخل شبکه های کامپیوتری را دارا هستند و باعث افزایش سطح کاربری شبکه و رضایت مندی مشتریان می شود. همچنین این سری محصول دارای 4 پورت شبکه 1000/100/10 و 2 خروجی خط تلفن است که در صورتی که نیاز به تعداد بیشتری خطوط تلفن و یا اضافه شدن خطوط داشته باشین شما به راحتی قادر هستید از گیت وی های (FXS) استفاده کنید.

همان طور که در بالا اشاره کردیم این مدل به یک پورت پان مجهز شده است که به شبکه ی توزیع نوری ODN  وصل میشود. بدین منظور که (ONT) قادر است کار یک گیتوی ویپ (FXS) را برای شما انجام دهد تا شما نیازی به دستگاه گیت وی VoIP مجزا نداشته باشید.

لازم به ذکر است مودم فیبر نوری هواوی مدل HG8245 یکی از مودم های پرفروش بازار شبکه به حساب می آید. که شما میتوانید این مودم با کیفیت را با تضمین ضمانت از ما تهیه کنید.

 

قابلیت و عملکرد مودم فیبر نوری هواوی HG8245

دارای پورت (GPON) کلاس B+ – 4

دارای پورت اترنت گیگابیتی (LAN) – 2

دارای پورت تلفن (POTS-RJ11) – Wi-Fi و استاندارد IEEE 802.11b/g/n –

دارای دو آنتن خارجی هر کدام  2dBi

دارای پورت USB 2.0

دارای لایه 3 و  QoS  جهت صرفه جویی در انرژی

 

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلی
سایر مشخصات
برند

هواوی

مدل محصول

HG8245

نشانگرLED

جهت نمایش وضعیت POWER/ PON/ FATE/ LAN/ TEL/ USB/ WLAN/ WPS

مشخصات پورت

GPON

تعداد پورت شبکه LAN

4 عدد

حساسیت گیرنده

27dBm

DTMF فکس

T.30/T.38/G.711

تعداد پورت USB 2.0

یک عدد

ذخیره سازی شبکه

مبتنی بر FTP

استاندارد

IEEE 802.11 b/g/n

منبع تغذیه

11 تا 14 ولت DC با جریان 2 آمپر

دمای عملیاتی

۰ تا +۴۰ درجه سانتی گراد

ابعاد

28X 138.5X 176 میلیمتر

وزن

۲۶۰ گرم

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245 UPC Blue”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول