ماژول شبکه میکروتیک S+85DLC03D

نت یک یکی از بزرگترین مراکز فروش انواع تجهیزات سرور و شبکه است که در سعی دارد محصولات موردنیاز شما را با بهترین کیفیت ممکن تامین کند. شما می توانید همین حالا برای خرید انواع تجهیزات میکروتیک در هرکجای ایران که هستید به صورت آنلاین اقدام کنید! کلیه محصولات به همراه ضمانت سلامت محصول برای شما عزیزان ارسال می گردند.

2,650,000 تومان

ناموجود

ناموجود

15 نفر در حال مشاهده محصول هستند
  • از انواع فروشگاه ها خرید نمایید

از فروشگاه اصلی تحویل بگیرید

رایگان

  • ارسال توسط نت یک

پیک ما به آدرس مشخص شده تحویل می دهد

بین 2 تا 3 روز

رایگان

  • 7 روز زمان بازگشت وجه

در سریعترین زمان ممکن هزینه را دریافت نمایید

بین 2 تا 3 روز

رایگان

  • یک سال گارانتی محصولات
  • 7 روز ضمانت بازگشت وجه

خرید با انواع درگاه های پرداخت :

توضیحات

0/5 (0 نظر)

مشخصات محصول

بررسی اجمالی

brand

میکروتیک

نرخ انتقال

10G

نوع کانکتور

Dual LC UPC

نوع کابل

+SFP

طول موج

850nm

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

300m

نقد و بررسی کاربران

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول شبکه میکروتیک S+85DLC03D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.