تلفن x
02191002540
واتساپ x

WhatsApp Number

+989334008098

Message
ایمیل x
[email protected]
پسیو شبکه - نت یک
پرش لینک ها

نت یک

مجری خدمات پسیو شبکه از جمله شبکه کابلیشبکه وایرلسکابل و داکت کشی

در مجموعه نت یک 0 تا 100 خدمات پسیو شبکه شامل ترانکینگ، کابل کشی، نصب فیزیکی دستگاه های شبکه (سوئیچ ها، روترها)، نصب ایستگاه های شبکه (رَک) و … انجام می شود.

مشاوره رایگان

مشاوره و طراحی شبکه

امروزه در تمامی سازمان ها و شرکت ها وجود شبکه های کامپیوتری برای تسریع روند کار و ارائه بهتر خدمات یکی از الزامات مهم مجموعه می باشد.

در همین باب اولین اقدام برای پیاده سازی شبکه طراحی یک بستر مناسب باتوجه به نیاز حال و آینده می باشد.

در طراحی موضوع حائز اهمیت پیاده سازی مناسب پسیو شبکه می باشد که در صورت اجرای مناسب شبکه شما تا ۱۰ یا ۲۰ و در بسیاری موارد بیشتر عمر خواهد کرد، این موضوع در حالی است که مشکلات نا بهنجار برای شبکه رخ ندهد. ما برآنیم که با طراحی یک پلان مناسب و آینده نگری, بهترین راهکار برای ایجاد یک بستر شبکه را به شما تحویل دهیم.

پسیو شبکه شامل اموری مانند داکت کشی ، ترانک کشی یا ترانکیگ (داکت های پهن در ابعاد ۵۰*۱۰۰m)، کابل کشی (شبکه، برق، تلفن، دوربین)، ایمن سازی و ایجاد فضای مناسب طبق استاندارد های جهانی برای اتاق سرورها، آماده سازی بستر سیستم های امنیتی و نظارت تصویری، نصب رک ها درابعاد مختلف و … می باشد.

برای شروع می بایست با تیم نت یک تماس حاصل نمایید و یا با ثبت درخواست در قسمت تماس با ما پیام خود را بگذارید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل نمایند و برای ارائه نقشه و اعلام هزینه پسیو شبکه و زیرساخت به صورت کاملا رایگان هماهنگی های لازم را انجام دهند.

پس از تایید طرح ارائه شده توسط ما و‌ عقد قرارداد پروژه به مرحله اجرا خواهد رسید و پس از اتمام و تایید ناظر وارد مرحله مشاوره در خصوص استفاده هرچه بهتر این شبکه خواهیم شد.

پیاده سازی شبکه‌های کابلی و وایرلس

در خصوص پیاده سازی شبکه در شرکت ها دو نوع کلی وجود دارد که به شرح زیر می باشد.

شبکه های کابلی

جزو متداولترین روش های اجرای شبکه می باشد که از امنیت و سرعت بالایی برخوردار است، اما این نکته وجود دارد که این شبکه با چه امکانات و طراحی بوجود بیاید تا بالاترین کارایی را در اختیار کاربر قراردهد. شبکه های کامپیوتری که موجب اتصال سیستم های تحت شبکه به یک سرور و یا به یکدیگر می شوند باعث رفع بسیاری از معضلات سازمان مانند جابجایی فایل، استفاده همه از یک اطلاعات مرکزی، مدیریت عملکرد کاربران و … می شود.

تجهیزات مورد استفاده در شبکه های کابلی دارای گونه های مختلفی می باشد که از نظر کیفیت و ماندگاری و قیمت تفاوت های بسیاری بایکدیگر دارند.

کارشناسان تیم نت یک تمامی این مسائل را مطرح نموده و باتوجه به نیاز و بودجه اختصاص یافته شما به این امر بهترین پیشهاد را خواهند داد.

شبکه های وایرلس

در این مدل پیاده سازی شبکه که در تمامی مدل های مشاغل مورد استفاده قرار میگیرد مشکلات و خوبی های وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

در شبکه های وایرلس ما نیاز به ایجاد بستر کابلی و هزینه های جانبی آن را نداریم، ویژگی بعدی قابلیت جابجایی همه کابران در سطح مجموعه و محدوده پشتیبانی امواج وایرلس می باشد که در شبکه کابلی اینچنین نیست و هرکاربر می بایست در نقطه ای که برای شبکه درگاه در نظر گرفته شده است به وسیله یک کابل شبکه، داخل شبکه وارد شود. اما اگر در خصوص مشکلات این سیستم بخواهیم صحبت نماییم،

مهم ترین آن سخت بودن تامین امنیت شبکه وایرلس می باشد، زیرا امواج پخش می شود و درصورت دریافت امواج توسط یک فرد ماهر احتمال نفوذ به شبکه خواهد بود. اما با علم امروز این امنیت تا ۹۹٪ افزایش یافته و ورود به شبکه بسیار بسیار سخت خواهد بود.

مورد دیگر در بسیار از موارد کمتر بودن هزینه اجرای شبکه های وایرلس نسبت به اجرای شبکه های کابلی می باشد که این امر مورد توجه بسیاری از مدیران مجموعه ها می باشد.

پسیو شبکه نت یک
پسیو شبکه نت یک

اما راستشو بخواید تیم نت یک زیاد این مدل شبکه را به علت ناپایداری پیشنهاد نمی کند ولی باز بودن بهتر از نبودن است.

دوربین مدار بسته و سیستم‌های امنیتی

مطرح ترین موردی که در هر سازمان و شرکت یا مکانی اهمیت دارد نظارت و تامین امنیت می باشد. این موضوع باعث شده که نخستین اقدام هر شخصی انتخاب یک سیستم متناسب با محیط خود باشد. این سیستم ها به دوگروه اصلی نظارت تصویری و نظارت برعبور‌مرور تقسیم می شوند.

در نظارت تصویری از دوربین های مداربسته استاده میشود که بسته به نیاز به گروه های مختلفی تقسیم می شود. دوربین های مداربسته خود به دو دسته کلی IP و آنالوگ تقسیم می شوند که هر دسته معایب و مزایای خاص خود را دارا می باشد که در مقالات به آنها اشاره شده است.

در خصوص سیستم های کنترل تردد می توان به دزدگیرها، دستگاه های حضورغیاب، سیستم های کنترل سطح دسترسی عبور مرور اشاره کرد.

دسته دزدگیرها که دارای انواع متنوعی می باشد برای تامین امنیت در رفت آمد هرگونه شی کارگذاری می شود مطالب جامع تر در این خصوص در مقالات سایت توضیح داده شده است.

سیستم های کنترل نیروانسانی یا همان تردد در مقابل ورودی های هر مکانی نصب می شود و سطح دسترسی افراد به آن محل را محدود می کند وباعث می شود از تررد غیر مجاز به محل جلوگیری شود.

تیم نت یک با سابقه درخشان در این حوضه می تواند بهترین و کاربردی ترین سیستم را برای شما طراحی و پیاده سازی کند و امنیت محل شما را تا حد بسیار بالایی تضمین نماید.

سوالات متداول

نت یک

در مرحله اول با کارشناسان نت یک تماس حاصل نمایید تا پس از مشاوره تلفنی ، زمانی را برای بازدید پروژه ، مشاوره حضوری و ارائه پیش فاکتور تنظیم کنیم و پس از تایید پیش فاکتور ، مراحل انجام پروژه شروع خواهد شد.

بهترین و مقاوم ترین راه برای ایجاد شبکه در سازمان شبکه های کابلی می باشد ، ولی اگر هزینه ها قابل توجیه نباشد می توان در صورت اجرای صحیح شبکه وایرلس نیز از امکانات یک شبکه در داخل سازمان بهره مند شد.

متریال مورد استفاده در هر پروژه ، معیار تعیین قیمت می باشد ،که با توجه به پروژه و بودجه در نظر گرفته شده می توانند اهرم قیمت گذاری پسیو شبکه می باشد.

کابل کشی توکار نمای داخلی را حفظ خواهد کرد ولی معایبی از جمله محدودیت در میزان کابل کشی و عیب یابی شبکه را نیز دارا می باشد، ولی در کابل کشی روکار محدودیت کابل کشی نداریم و عیب یابی راحت تر می باشد، با اینکه نمای زیبایی دارد اما برخی از مشتریان کابل کشی توکار را ترجیح می دهند‌.

در ابتدای کار بله، تمامی نقشه ها و موارد مورد نیاز شبکه پیاده سازی شده را می تواند در اختیار کارشناسان تیم نت یک قرار دهند و مسلما کار سریعتر و دقیق تر پیش خواهد رفت ، و اگر سازمان تازه تاسیس باشد و هنوز مسئول شبکه تعیین نشده باشد ، متخصصان  تیم ما تمامی مشاوره های لازم را دراختیار سازمان قرار خواهند داد.