تلفن x
02191002540
واتساپ x

WhatsApp Number

+989334008098

Message
ایمیل x
[email protected]
فروش تجهیزات VOIP + معرفی | نت یک | فروش تجهیزات شبکه
پرش لینک ها

فروش تجهیزات VOIP

ما در نت یک به فروش تجهیزات VOIP می پردازیم. گسترش اینترنت با ایجاد امکاناتی در راستای اتصال داده ها و اطلاعات تلفنی بر روی خطوط مخابراتی با هزینه ای بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر از سیستم های تلفنی سنتی همراه شده است. امروزه گسترش فعالیت های تجاری و غیر تجاری در سطح داخلی و یا حتی بین المللی نیازمند ایجاد ارتباط سریع تر و یا کیفیت بیشتر با مشتریان و کاربران است. سیستم VOIP قادر خواهد بود این رویکرد را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

فناوری VOIP چیست؟

فناوری VOIP که اصطلاحا تلفن اینترنتی خوانده می شود و حروف اختصاری Voice over IP است به معنای انتقال صوت بر روی شبکه است که در مقایسه با سیستم های سنتی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. هزینه کمتر و کیفیت بالاتر نسبت به سانترال با استفاده از سیستم وُیپ امکان پذیر شده است. عمده ترین مزیت تلفن های VOIP، سیستم مشاوره تلفنی و یا نظر سنجی تلفنی است. در ادامه به ارائه توضیحاتی در خصوص سیستم VOIP و اصطلاحات رایج در این زمینه خواهیم پرداخت.

اجزای تشکیل دهنده تجهیزاتvoip

فناوری ویپ که با ارتقای سطح کیفی تلفن های اینترنتی در مقایسه با تلفن های سنتی از جمله آنالوگ ها و یا دیجیتال ها همراه بود شامل اجزای زیر است:

  • تلفن VOIP با امکان اتصال به اینترنت
  • سرور تلفنی VOIP جهت ایجاد و کنترل مکالمات
  • استفاده از گیتوی تلفنی برای اتصال به تلفن شهری

اجزای فوق برای بکارگیری فناوری ویپ لازم و ضروری هستند. لازم به ذکر است اگر اتصال تلفن های آنالوگ معمولی به شبکه VOIP ضروری باشد می توان از طریق ATA این هدف را اجرایی نمود. علاوه بر اجزایی که ذکر کردیم، ممکن است با توجه به نیاز تجاری و یا مخابراتی خود ملزم به استفاده از نرم افزار محاسبه صورت حساب، مانیتورینگ، فایروال و وی پی ان گردید.

مرکز تلفن تحت شبکه (IP PBX) چیست؟

این اصطلاح به نسل جدید مراکز تلفن با سیستم های یک پارچه مخابراتی که در قالب سیستم VOIP عمل می کنند اطلاق می گردد و با حروف اختصاریIP PBX  شناخته می شوند. سیستم ویپ و پی بی ایکس دو سیستم مجزا و با هدف یکسان هستند، اما فناوری پی بی ایکس سالیان بسیار است که مورد استفاده واقع می گردد با این حال فناوری VOIP مدرن تر بوده و اخیرا به سیستم مخابرات اینترنتی پیوسته است.

تلفن تحت شبکه (IP Phone) چیست؟

تلفن تحت شبکه یا آی پی فون در اصطلاح به تلفن هایی گفته می شود که با استفاده از پروتکل SIP، در شبکه VOIP بکار گرفته می شوند. فناوری SIP امکان تماس، انتقال صوت و تصویر در شبکه آی پی را برای کاربران فراهم می کند. امروزه گسترده ترین شبکه آی پی در سطح بین المللی، شبکه جهانی اینترنت است.

IP Phone قادر است به محض اتصال به شبکه مورد نظر، کلیه تنظیمات ضروری را به صورت اتوماتیک از مرکز تلفن تحت شبکه یا همان IPPBX دریافت نماید. کاهش اشتباهات احتمالی، صرفه جویی در زمان و هزینه و همچنین افزایش سرعت اتصال از مهمترین مزایای تلفن تحت شبکه یا ای پی فون است.

آشنایی با لوازم تخصصی مورد نیاز برای استفاده از  تجهیزات VOIP

شما برای استفاده از سیستم تلفن اینترنتی یا تلفن گویا در قالب ویپ به وسایل مختلفی نیاز دارید. مهمترین وسایل مورد نیاز که باید از یک فروشگاه کاملا معتبر خریداری کنید عبارتند از:

  • کارت های تلفنی شامل آنالوگ ها، جی اس ام و دیجیتال
  • گوشی های شبکه از جمله تلفن های با سیم، بی سیم، تصویری، تلفن های کنفرانس و گوشی های مرکز تماس
  • گیتوی شامل آنالوگ، دیجیتال و جی اس ام
  • لوازم جانبی همچون پیجینگ، تقویت کننده امواج، دوربین آی پی، کنترل محیطی، هدست ویپ، تجهیزات شبکه و تجهیزات جانبی
  • مرکز تلفن شامل IP PBX و ماژول ها

قیمت تجهیزات voip را می توانید به صورت آنلاین در سایت ما  مشاهده نمایید.

خرید تجهیزات VOIP

خرید تجهیزات voip را با کسب مشاوره تخصصی از اهل فن انجام دهید. راه اندازی سرور VOIP با کیفیت مطلوب می تواند نتایج موفقیت آمیزی برای فعالیت تجاری، اجتماعی، سیاسی و بین المللی شما به دنبال داشته باشد. در صورت تمایل می توانید جهت خرید تجهیزات VOIP و همچنین خرید لوازم جانبی VOIP و کسب مشاوره قبل از خرید، از طریق وب سایت نت یک اقدام نمایید.

پیام بگذارید