وبلاگ

راهنمایی خرید خط ویپ | راهنمای خرید خط voip

voip line | netyek

هم اکنون کامل ترین راهنمایی خرید خط ویپ پیش روی شما قرار دارد، در دنیایی زندگی می کنیم که کمتر کسی است که با مزایای غیر قابل انکار سیستم و خط تلفن ویپ نا آشنا باشد. مزایایی که از فرط تنوع و اهمیت در ارتباطات، مقالات متعددی را به خود اختصاص داده اند.

اما علاوه بر همه قابلیت های عمومی خط تلفن ویپ، فراموش نکنید که بررسی سیستم تلفن ویپ ویپ از نظر کسب و کار و مشاغل مختلف به تعداد مزیت ها و قابلیت های خوب این سیستم تلفن اضافه می کند. از این قابلیت ها می شود به امکان همقدم سازی ویپ با نرم افزارهای تخصصی مشاغل مختلف اشاره کرد.

سیستم ویپ به تماس گیرندگان امکان برقراری و دریافت تماس تلفنی با کمک اینترنت را می دهد. برخلاف تلفن های سنتی که به سیم کشی مسی وابسته است، فناوری ویپ تماس ها را با کمک همان اتصال پهنای باند اینترنت ارائه شده توسط روتر یا شبکه Wi-Fi منتقل می کند.

شما می توانید با کمک کامپیوتر، تلفن هوشمند یا تبلت خود تماس بگیرید یا به تماس های ورودی پاسخ دهید. از آنجا که برای برقراری تماس می توانید از هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت دارد استفاده کنید، دیگر نیازی به خرید تجهیزات جانبی تلفن ویپ اضافی نیست. خط ویپ

بیشتر برنامه های ویپ شامل تماس داخلی رایگان و طرح های مکالمه ماهانه بوده که هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. به علاوه، معمولاً هزینه نصب وجود ندارد و امکانات پیشرفته در قیمت ماهانه گنجانده شده بوده و علاوه بر نرخ ثابت که قبلاً پرداخت می کنید، هزینه ای دریافت نمی شود.

این سیستم ها همچنین مقیاس پذیر می باشند و می توانید در هر زمان تعداد خطوط و داخلی ها را تغییر دهید و امکانات مورنیاز خود را فعال کنید. تلفن ویپ همچنین از کنفرانس صوتی ویدئویی، صندوق صوتی مجازی، فکس آنلاین و موارد دیگر پشتیبانی می کند که در تلفن های سنتی ارائه نمی شود.

خط ویپ

خرید خط voip – خط ویپ – خط voip – خرید خط تلفن voip – امکانات ویپ – خط تلفن ویپ – خرید خط ویپ – خرید سرویس voip – خط تلفن ثابت پیشگامان – خط ویپ مخابرات


 

مقایسه سیستم ویپ و تلفن ثابت سنتی

در ادامه به پر رنگ ترین تفاوت های میان تلفن معمولی با سیستم ویپ اشاره می کنیم:

ویژگیویپخط ثابت
به اتصال اینترنت نیاز داردبلهخیر
به سخت افزار و دستگاه تلفن نیاز داردخیربله
هزینه بالای راه اندازیخیربله
هزینه تماس درون شبکه ای رایگانبلهخیر
امکانات جانبی رایگان خط ویپبلهخیر
قطعی اینترنت بر آن تاثیرگذار استبلهخیر
امکان جابجایی خط به هر نقطه کشوربلهخیر
کیفیت تماس HDبلهخیر

خط ویپ

مزایا و امکانات متعدد سیستم ویپ

سیستم تلفن ویپ مزایا و امکانات متعددی را به کاربران خود ارائه می دهد و به آن ها در بهبود روند پاسخگویی و جلب رضایت مشتریان کمک می کند.

 • اپلیکیشن موبایل
 • امکان جابجایی خطوط خط ویپ
 • انتقال تماس (Call Forwarding)
 • انواع مسیریابی تماس ها
 • ایجاد دفترچه تلفن
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • توزیع خودکار تماس (ACD)
 • دسترسی با کمک Softphone
 • سیستم تلفن گویا (IVR)
 • سیستم گزارش گیری تماس ها
 • صندوق صوتی
 • ضبط مکالمات
 • فکس آنلاین
 • کنفرانس صوتی و تصویری
 • مراحل نصب سریع و آسان
 • مقیاس پذیری بالا
 • همقدم سازی با نرم افزارهای CRM

پرداختن به همه این قابلیت ها شاید از حوصله این مقاله خارج باشد. با این حال بدنیست به اختصار، به چند مزیت عمومی خط تلفن ویپ اشاره کنیم. استفاده از خدمات ویپ به دوران پرداخت قبوض بلند بالای تلفن خاتمه داد. صرفه جویی در هزینه های تلفن صرفه جویی در هزینه های نگه داری و تعمیر و کاهش هزینه های پشتیبانی، از مزیت های استفاده از این سیستم تلفن می باشد.

به علاوه امکان دور کاری، سهولت ارتباط با شعب مختلف، امکان جابجایی دفترکار بدون از دست دادن خط تلفن، دریافت هر تعداد خط بدون محدودیت، پشتیبانی بهتر، کیفیت صدای بهتر، مدیریت تماس های ورودی و خروجی، انعطاف پذیری بالا و..از جمله امکانات عمومی این سیستم تلفن می باشند که می شود به آن اشاره کرد. خط ویپ

خط ویپ

خط ویپ

راهنمایی خرید خط ویپ | راهنمای خرید خط voip

خطوط سنتی مخابرات به صورت آنالوگ ارائه می شدند. در این شرایط، باید از سرور اصلی تا درب منزل شما، با کابل مسی مخابرات پوشش داده می شد. سپس از ورودی منزل تا پشت پریز تلفن هم سیم کشی می شد. در نهایت شما با اتصال یک دستگاه تلفن آنالوگ به این پریز، می توانستید به برقراری تماس بپردازید. این خطوط تلفن، هم چنان در منازل و بسیاری از محیط های کاری، مورد استفاده قرار می گیرند.

خط تلفن اینترنتی نیازی به کابل کشی مخابرات ندارد و روی بستر شبکه فعال می شود. در حقیقت، برای نصب و راه اندازی این خط ها، فقط راه اندازی یک شبکه به منظور اتصال به اینترنت کفایت می کند. یک خط اینترنتی، صدا را نه به صورت سیگنال های آنالوگ بلکه مانند یک بسته از داده ها و در بستر شبکه منتقل می کند.

اپراتورهای زیادی در کشورمان در زمینه ارائه و راه اندازی خطوط اینترنتی فعالیت می کنند. برای استفاده از این خط، باید متناسب با نیازها و انتظارات خود، اقدام به ثبت نام در یک اپراتور مورد اعتماد نمایید. پهنای باند اینترنت مناسب، اولین و مهم ترین پیش نیاز لازم برای استفاده از این خطوط محسوب می شود. خط ویپ

شاتل، آسیاتک، رسپینا، صبانت، فرزانگان و حتی خود مخابرات، از جمله اپراتورهایی می باشند که خطوط اینترنتی را به مشتریان ارائه می دهند. انتخاب اپراتور کاملا به نظر شما بستگی دارد. اما سوال اینجبوده که آیا برای راه اندازی تلفن ویپ، فقط خرید و فعال سازی خط تلفن اینترنتی کفایت می کند؟ باید بگوییم خیر!

خط ویپ

مزایای خطوط اینترنتی

از جمله مهم ترین ویژگی و مزیت خطوط اینترنتی می توان به زمان نصب و راه اندازی پایین آن اشاره کرد شما می توانید در کمترین زمان ممکن طی یک تا دو روز کاری خط تلفن خود را راه اندازی و از آن استفاده کنید.

هزینه های خطوط تلفن اینترنتی نسبت به خطوط دیگر مقرون به صرفه تر است. قابلیت تغییر مکان و استفاده از شماره تلفن ثابت را دارد و محدودیتی برای مکان خاص ندارد و شما می توانید در هر زمان و هر موقعیت تماس های کاری خود را پاسخ دهید. خط ویپ

خطوط ابری مناسب چه کسانی است

 1. افرادی که برای کسب و کار خود نیازمند خط تلفن ثابت میباشند که دارای امکانات سازمانی مانند منشی تلفنی گویا، ساعت اداری، گزارشگیری و … باشد.
 2. افرادی که مشکل برای دفتر کار دارند بعنوان مثال افرادی که دفتر کار اجاره ای دارند و سالانه امکان دارد موقعیت دفتر کار خود را تغییر دهند.
 3. مجموعه ای که قصد کیفیت قسمتی به کسب و کار خود را دارد به دلیل استفاده از امکاناتی مانند صف تماس، نظرسنجی و ….
 4. شرکت های که از نرم افزار ارتباط با مشتری یا crm استفاده می کنند. خط ویپ
 5. کسب و کارهای نوپا می توانند از این خطوط با هزینه های مقرون به صرفه تر استفاده کنند.

خط ویپ

همه انچه لازم است در رابطه با خط تلفن ویپ و راهنمای خرید خط تلفن ویپ بدانید

همانطور که حتما تا به حال متوجه شدید خط تلفن ویپ انواع مختلفی دارد. سیستم تلفن ویپ علاوه بر امکانات و مزیت های عمومی که تعدادی از آن ها را پیشتر صحبت کردیم. امکانات و مزایای منحصر به فردی هم دارد که مختص هر نوع و طبقه بندی سیستم ویپ می باشد.

به طور کلی دو نوع سیستم تلفن ویپ وجود دارد:

سیستم تلفن ویپ کد باز خط ویپ

سیستم تلفن کد باز ویپ به صورت کلی در دسترس عموم بوده و امکان شخصی سازی دارد. یعنی با خط تلفن ویپ کد باز، شما به منابع سیستم بطور کامل دسترسی دارید. شما می توانید سیستم ویپ خود را با قطعات سخت افزاری، سیستم عامل و نرم افزار PBX کد باز راه اندازی کنید و چون سیستم عامل و نرم افزار PBX هردو رایگان می باشند، هزینه های این سیستم از سیستم سخت افزاری به مراتب کمتر می باشد.

اما همیشه به یاد داشته باشید که انتخاب یک خط تلفن ویپ مناسب، با توجه به انتظارات شما و نیازهای خاص کسب و کار شما انجام می شود. شما نیاز دارید انواع مختلف خط تلفن ویپ وانتظارات کسب و کار خود را به خوبی بشناسید. جایی که باید انتخاب کنید، چطور با کمک سیستم ویپ مناسب، کسب و کار خود را از لحاظ ارتباطات تلفنی پیشرفت بدهید و نیازهای آن را به بهترین شکل پاسخ بدهید. پس حالا لازم است بدانید چطور باید سیستم تلفن ویپ مناسب خود را انتخاب کنید.

سیستم تلفن ویپ سخت افزاری

توسعه دهنده این سیستم تلفن ویپ سازنده آن بوده و شما دسترسی به کد و چگونگی عملکرد آن ندارید. این سیستم اختصاصی بوده و هزینه های آن نسبت به سیستم ویپ Open Source خیلی بیشتر می باشد. در این سیستم قابلیت شخصی سازی تلفن ویپ کد باز را هم ندارید. نرم افزارهای لازم، سیستم عامل، نرم افزار PBX را خود شرکت سازنده نصب می کند و در واقع خاص شرکت تولید کننده می باشد.

خط ویپ

خط ویپ

چطور خط تلفن ویپ مناسب خود را انتخاب کنید؟

قدم اول

برای اینکه بهترین خط تلفن ویپ ویپ را انتخاب کنید، طوری که به خوبی، پاسخ گوی نیازهای فعلی و هم پاسخ گوی نیازهای آینده شما باشد در اولین قدم نیازهای واقعی و اساسی کسب وکار خود را لیست کنید. شما باید بدانید که چرا به دنبال ارتقاء سیستم تلفنی خود با کمک تلفن ویپ ویپ هستید. چه مزایایی از این سیستم را برای پیشرفت کسب و کار خود نیاز دارید.

این مزایا شما را به سمت انتخاب کدام نوع از خط تلفن ویپ سوق می دهد. برای چه کسب و کاری از این سیستم قرار است استفاده کنید و با توجه به نوع کار و ویژگی های مختلف آن چه انتظاراتی از این سیستم دارید.

قدم دوم خط ویپ

در مرحله بعد احتیاج دارید یک ارزیابی نسبتا کامل از شبکه فعلی خود داشته باشید. در این مرحله بهتر است از متخصصین این امر استفاده کنید. شما باید ببینید که زیرساخت فعلی شبکه شما در چه وضعیتی بوده و مطمئن شوید که زیرساخت شما آمادگی انتقال صدای شما را به بهترین شکل و توسط تلفن ویپ بر روی خطوط خود دارد. این شبکه چه سطحی از بار اضافی حاصل از سیستم تلفن ویپ شمارا تحمل می کند. آیا تجهیزات شبکه ای جدیدی هم نیاز دارید یا خیر؟

قدم سوم

خب برای راه اندازی سیستم ویپ یکی دیگر از بررسی هایی که باید انجام بدهید. اتصال اینترنت و پهنای باند لازم برای ترافیک اضافی حاصل از خط تلفن ویپ می باشد. آیا اینترنت شما از لحاظ سرعت و قدرت مناسب اتصال سیستم ویپ هست یا نه. برآورد میزان همزمانی تماس های ورودی شما با توجه به امکانات اینترنتی که دارید هم اهمیت دارد. آیا پهنای باند شما نیاز به افزایش دارد. این سنجش بر اساس میزان اشغال پهنای باند تماس های بر بستر ویپ انجام می شود.

در ادامه بررسی های لازم برای انتخاب بهترین خط تلفن ویپ، حالا که به نیازها و خواسته های خود از سیستم تلفن ویپ آگاه هستید و شبکه و اتصال اینترنت و پهنای باند خود را بررسی و مناسب سازی کردید. حالا احتیاج به یک شرکت تخصصی برای نصب، پشتیبانی و نگه داری سیستم مناسب خود دارید.

خب تا اینجا تقریبا همه بررسی های لازم را انجام دادیم. حالا بر اساس نظر متخصصین امر و بررسی های انجام شده باید انتخاب خود را نهایی کنید. در مرحله نهایی کردن انتخاب بهترین خط تلفن ویپ، باید مشخص کنید چه بودجه ای را برای نصب و راه اندازی سیستم ویپ خود در نظر گرفتید. با توجه به همه آنچه از کسب و کار خود و نیازهای خود می دانید، کدام نوع از خط تلفن ویپ انتخاب بهتری برای شماست؟ هزینه های پشتیبانی را فراموش نکنید. باید بتوانید این سیستم را با نرم افزارها و سیستم های تخصصی کسب و کار خود هم همقدم سازی کنید. خط ویپ

دوباره یادآوری می کنم که شرکت تخصصی که در این مراحل در کنار شماست تاثیر بسیار زیادی در انتخاب بهترین خط تلفن ویپ، نصب و نگهداری از آن، که یکی از مهم ترین مراحل تجهیز کسب و کار شما به سیستم تحت شبکه ویپ است، دارد.

خط ویپ


 

از کجا خط ویپ بخرم؟

شما خط ویپ را از ارائه دهنده خدمات ویپ می خرید که روند ساده تری نسبت به خرید خط تلفن سنتی دارد. روند خرید خط ویپ بسیار کاراتر از روند خطوط سنتی می باشد. از آن جایی که یک ارائه دهنده ویپ مناسب انتخاب کرده اید روند خرید خط بسیار آسان و سریع خواهد بود.

بر همین اساس، انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات ویپ ضروری ترین مرحله در روند خرید خط ویپ می باشد. بعد از آن هم اختصاص دادن خط ویپ جدید به تلفن هایی که می خواهید برای تماس استفاده کنید دارای اهمیت می باشد.

خط ویپ

چگونه شرکت ارائه دهنده خدمات ویپ مناسب پیدا کنم؟

زمانی که تماس برقرار می کنید و تماس دریافت می کنید برای برقراری اتصال به شبکه IP ارائه دهنده وابسته هستید. به همین دلیل بوده که ارزیابی ارائه دهندگان بالقوه دارای اهمیت بوده و باید تصمیم خود را فراتر از این دغدغه که آیا ارائه دهنده شماره ای که نیاز دارید را موجود دارد یا خیر بگیرید.

ویژگی هایی وجود دارد که جهت انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات ویپ باید در نظر داشته باشید: خط ویپ

قیمت گذاری

اینکه شما به خطوط ویپی نیاز دارید که توان پرداخت آن را هم داشته باشید امری واضح می باشد. قیمت گذاری خطوط ویپ اغلب بسیار صریح به نظر می رسند. اگرچه، مثل اکثر چیزها در زندگی قیمت گذاری همیشه همان طور که به صورت سطحی ساده به نظر می رسد نیست.

مراقب باشید قیمت حامل ویپ را بر اساس حجم شماره تلفن هایی که نیاز دارید ارزیابی کنید. زمانی که شما از صدها یا هزاران شماره تلفن استفاده می کنید هزینه های کوچک مثل افزایش صورت حساب می تواند به سرعت منطبق شوند. پس در موشکافی ساختار قیمت گذاری شرکت ارائه دهنده ویپ وسواس به خرج دهید.

اطمینان پذیری

اطمینان پذیری هم یکی از مولفه ها برای انتخاب شرکت مورد نظر می باشد. مدت قطعی (Downtime)، تاخیر شبکه (Network Latency) و اینکه شبکه متعلق به چه کسی است عناصر ضروری بوده که باید در نظر گرفته شود. خط ویپ

عملکرد شبکه برای تماس های ویپ بسیار مهم است، چون شماره های ویپ از اتصال اینترنت استفاده می کنند. یک اتصال ضعیف می تواند کیفیت تماس را به حدی برساند که شما نتوانید حتی ارتباط بگیرید. اگر شبکه حامل قطع شود نمی توانید حتی تماس را متصل کنید.

به هر حال، پی بردن به اینکه چه کسی شبکه حامل ویپ شما را کنترل می کند بیشتر از چیزی که امکان دارد فکر کنید اهمیت دارد. اگر حامل شما صاحب شبکه نباشد و نتواند شبکه خودشان را مدیریت کنند باید شبکه خود را از اپراتور دیگری فراهم کنند. برای یک حامل ویپ کنترل کیفیت یا عیب یابی مسائل با شبکه ای که متعلق به خودش نیست یا کنترلی بر آن ندارد بسیار سخت می باشد.

به همین دلیل، بهتر است با حامل ویپی کار کنید که خودش صاحب شبکه خصوصی خود باشد و آن را کنترل کند. این به شما بهترین کیفیت تماس را می دهد و پاسخگویی بیشتر به نیازهای شما را برای ارائه دهنده ویپ آسان تر می کند.

کیفیت خط ویپ

این عنصر به نکته قبلی مرتبط می باشد. کیفیت اتصال کیفیت تماس را مشخص می کند. اگر ارائه دهنده شبکه ویپ شما ضعیف باشد بیت هایی از داده های صوتی را رها می کند که منجر به لرزش صوتی و مکث های ناخوشایند در مکالمات تلفنی می شود. اما، اگر با حاملی کار می کنید که کنترل کامل به شبکه خودش دارد، به احتمال زیاد ایرادی در کیفیت تماس وجود نخواهد داشت.

امنیت

از آن جایی که تماس های ویپ با کمک اینترنت متصل می شوند امنیت ویژگی مهمی بوده که باید در نظر گرفته شود. اگر شرکت ارائه دهنده ویپ داده های تماس را تا زمانی که در شبکه ویپ ارائه کننده در حال سفر است رمزگذاری کند عالی می باشد.

از این طریق، اگر شخصی بخواهد داده های صوتی را رهگیری کند رمزگذاری از دسترسی به این داده ها جلوگیری می کند. به طور خلاصه، شرکت ارائه دهنده ویپ باید شبکه متعلق به خودش را داشته باشد و آن را کنترل کند که بهترین اطمینان پذیری، کیفیت تماس و امنیت را با بهترین قیمت به شما ارائه دهد. خط ویپ

خط ویپ

خط ویپ

معرفی شرکت های ارائه دهنده خطوط ویپ در ایران

فناوری ویپ (ویپ) روشی برای دریافت سیگنال های صوتی آنالوگ، مانند صدایی که زمان مکالمه تلفنی می شنوید و تبدیل آنها به داده های دیجیتالی قابل انتقال با کمک اینترنت. این یک پیشرفت و تحول بزرگ محسوب می شود چرا که از بسیاری جهات مانند صرفه جویی در هزینه های ارتباط از راه دور، افزایش بهره وری و انعطاف پذیری برای مردم مناسب می باشد. خط ویپ

تلفن اینترنتی که همان ویپ نام دارد نسل جدید تلفن های ثابت می باشد. تکنولوژی ویپ با انتقال پیام های صوتی، فکس و ایمیل، باعث افزایش سرعت یکپارچگی پیام رسانی می شود.

سرویس ویپ نسبت به سایر سرویس های معمولی و قدیمی طرفداران بیشتری دارد ؛ چرا که هم از نظر هزینه و هم کیفیت رتبه بالاتری نسبت به انها دارد. حدود چندین سال بوده که در ایران رایج شده و بسیاری از بیزینس ها از این تکنولوژی برای ارتباطات مجموعه شان استفاده می کنند که تاثیر مثبتی از بکارگیری این فناوری گرفته اند. اکثر شرکت های FCP خدمات ویپ ارائه می دهند که تفاوت انها در قیمت، کیفیت و امکاناتی بوده که در اختیار کاربران و شرکت ها قرار می دهند. در اینجا به بررسی بعضی از انها می پردازیم. خط ویپ

خط ویپ


 

خط ویپ آسیاتک

شرکت آسیاتک یکی از fcp های فعال در کشور می باشد سرویس خطوط voip آسیاتک با استفاده از متدهای تکنولوژی های روز دنیا ارائه می شود و به همین خاطر کیفیت بسیار بالایی را داراست.

سرویس آسیاتل راهکار تلفن ثابت اسیاتک بوده که امکان برقراری کلیه ارتباطات تلفنی و یا بهره مندی از امکانات سرویس ویپ را بروی اینترنت، برای کاربرانی که از اینترنت و خط این شرکت استفاده می کنند، فراهم می نماید.

برای بهره مندی از امکانات ویپی که شرکت آسیاتک ارائه می دهد، نیاز نیست که حتما شخص حقوقی باشید. اگرچه استفاده از امکانات ویپ در شرکت های بزرگ و گسترده، بسیار بیشتر به چشم می آید تا مشترکین خانگی. با این حال مشترکین عادی و حقیقی هم می توانند از سرویس ویپ بهره مند شوند.

با هر شماره ای از اسیاتک می توانید با هر جایی از ایران و جهان تماس برقرار کنید که نه فقط از تلفن ثابت بلکه با اپلیکیشن خاص این شرکت می توانید به وسیله تلفن همراهتان از خط مورد نظر استفاده کنید.

مکالمه بین مشترکین اسیاتک در هر کجای ایران رایگان بوده چون تماس انها درون شبکه ای محسوب می شود. در اختصاص کانال و خطوط به سازمان ها محدودیتی نبوده و قابل افزایش می باشد. همچنین در صورت تعویض آدرستان، شماره خط شما عوض نخواهد شد.

خدمات دیگر آسیاتک

+ADSL2

اینترنت پرسرعت و بدون قطعی برای کاربران خانگی و اداری در کلیه مناطق مخابراتی 31 استان کشور با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

VDSL

اینترنت پرسرعت و باکیفیت با سرعتی چند برابر بیشتر از روش های قدیمی با کمک جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری ها و قیمتی بسیار مقرون به صرفه

TD-LTE

اینترنت بدون نیاز به خط تلفن ثابت، پهنای باند بسیار بالا و نیز ارائه مودم با قابلیت جابه جایی و امکان دریافت سرویس در تمامی مناطق تحت پوشش در سراسر کشور

OWA

سرویس مناسب کاربران حرفه ای اینترنت (نظیر گیمرها و استریمرها) بوده و سرعت آپلود و دانلود و پایداری بسیار بالایی و پایداری بالا، بدون نیاز به خط تلفن ثابت

آسیاتل

با هر شماره تلفنی در ایران و جهان تماس گرفته و از کیفیت بالای مکالمات لذت ببرند. تلفن ثابت خانگی آسیاتک مزایای متعددی نظیر مالکیت دائمی، جابه جایی آسان و کاهش هزینه را در اختیار کاربران خانگی قرار می دهد.

تماشاخونه

سرویس VOD اختصاصی آسیاتک برای تماشای آنلاین جدیدترین فیلم ها، انیمیشن ها و سریال های خارجی ا ست که دسترسی علاقه مندان را به مجموعه ی کاملی از هزاران فیلم و سریال را امکان پذیر می کند. خط ویپ

خط ویپ


 

خط ویپ پیشگامان

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در راستای توسعه صنعت IT كشور و پیشبرد اهداف اطلاع رسانی به عموم هموطنان گرامی فعالیت خود را از سال 1382 به صورت جدی و با بهره گیری از نیروهای متخصص آغاز نموده است . این شرکت ، در همین راستا موفق به دریافت مجوز PAP و در سال 1394 موفق به دریافت مجوز FCP پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت، گردید .

با توجه به اخذ مجوز FCP نسبت به ارائه خدمات اینترنت مرکزی ویژه برج ها و مجتمع ها، اینترنت پرسرعت بی سیم اشتراکی، پهنای باند اختصاصی، سرویس public WIFI، تلفن ثابت مبتنی بر IPو خدمات اینترنت نسل 4ثابت TD-LTE یا اینترنت بی سیم بر روی بستر سیم کارت مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت پیشگامان، تلفن را بروی بستر اینترنت ارائه می دهد ؛ به این گونه که تجهیزات قدیمی ازش را بروز کرده و سرویس با کیفیت و مقرون به صرفه ای را به دلیل داشتن زیر ساخت قوی در اختیار مشترکینش قرار می دهد. پیشگامان با کمک تکنولوژی ویپ و پروتکل سیپ، خطوط را به روی بستر IP که جایگزین خطوط مسی شده اند، تحویل مشتریانش می دهد. با کمک این تکنولوژی بروز و کاربردی، امکان ارائه چندین خط sip phone با شماره های متفاوت توسط یک خط با کمک سرویس سیپ فون فراهم شده می باشد.

تعریفی که پیشگامان از خود، در وب سایتش ارائه داده است:

رکت پیشگامان توسعه ارتباطات در راستای توسعه صنعت IT كشور و پیشبرد اهداف اطلاع رسانی به عموم هموطنان گرامی فعالیت خود را از سال 1382 به صورت جدی و با بهره گیری از نیروهای متخصص آغاز نموده است. این شرکت، در همین راستا موفق به دریافت مجوز PAP و در سال 1394 موفق به دریافت مجوز FCP پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت، گردید.

هم اكنون این شرکت، با گسترش دامنه فعالیت های خود در سراسر كشور ، سرویس های خانواده DSL نظیر ADSL2+ / G.SHDSL / VDSL / VDSL2 را در 30 استان و بیش از 300 شهر ارائه می نماید. شرکت پیشگامان با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان کشور و بهره گیری از به روزترین تجهیزات و فناوری ها، پشتیبانی موثر و 24 ساعته از خدمات ارایه شده و سال ها تجربه در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ، همچنین حوزه خدمات پهنای باند اختصاصی بر پایه بسترهای وایرلس، اینترانت و … به ارائه سرویس های متنوع پرداخته است.

همچنین با توجه به اخذ مجوز FCP نسبت به ارائه خدمات اینترنت مرکزی ویژه برج ها و مجتمع ها، اینترنت پرسرعت بی سیم اشتراکی، پهنای باند اختصاصی، سرویس public WIFI، تلفن ثابت مبتنی بر IPو خدمات اینترنت نسل 4ثابت TD-LTE یا اینترنت بی سیم بر روی بستر سیم کارت مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با بیش از 350 نفر پرسنل مستقیم و 1000 نفر پرسنل غیرمستقیم و همچنین در اختیار داشتن بیش از 700 نمایندگی در سراسر کشور مشغول به ارائه خدمات مختلف در حوزه اینترنت می باشد.

در راستای کسب رضایتمندی بیشتر مشترکین این شرکت با توسعه شبکه وایرلس، پوشش گسترده ای را در سطح کشور بوجود آورد تا در راستای ارائه خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین برج ها و مجتمع ها را فراهم نماید. خط ویپ

خط ویپ


خط ویپ شاتل

ظهور فناوری های ارتباطی جدید و وجود گزینه های متنوع در انتخاب راه کارهای ارتباطی، ضرورت روزآمدسازی راه کارهای قدیمی را در کسب وکارها بیش از پیش آشکار کرده است. چشم انداز ارتباطات سازمانی هم چون سایر تحولات فناوری روی به سادگی، سرعت و کاهش هزینه ها دارد و راه کار تلفن ثابت سازمانی شاتل این ویژگی ها را به سازمان شما هدیه می دهد.

این راه کار امکان برقراری تماس های متعدد و هم زمان ورودی و خروجی را به کلیه مقاصد و اپراتورها فراهم می کند و به شما امکان می دهد بدون نیاز به خطوط مجزای تلفن، شماره تلفن ثابت شاتلی خود را دریافت و به تعداد مورد نیازتان بر روی این شماره، کانال ایجاد کنید.

نام ارائه دهنده سرویس و خدمات ویپی شرکت شاتل، شاتل تاک است. با بهره مندی از اینترنت و شماره تلفن شرکت شاتل، می توانید از سرویس ویپ و دیگر خدمات تلفنی ان بهره مند شوید که خدمات ویپی این شرکت وابسته به سیپ ترانک می باشد. هر مشترکی اعم از حقیقی و حقوقی می توانند از سرویس های ویپ شرکت شاتل بسته به نیازشان، استفاده کنند. از جمله مزایا و ویژگی های خدمات شاتل تاک می توان به :

 1. هزینه مقرون به صرفه مکالمات تلفنی
 2. امکان تماس با هر نقطه ای از جهان بدون محدودیت
 3. بهره مندی از پشتیبانی شبانه روزی خط ویپ
 4. نا محدود بودن دریافت شماره تلفن و … اشاره نمود.

چرا شاتل؟

میلیون ها نفر در سراسر ایران، راهکارهای ارتباطی و محتوایی شاتل را برگزیده اند. مهم ترین دلایل این انتخاب را می توان این گونه برشمرد:

بهترین کیفیت و نوآوری در ارایه محصولات:

 • دارنده بزرگ ترین و قابل اتکاترین زیرساخت ها و بسترهای ارایه خدمات اینترنتی در بخش خصوصی کشور
 • ارایه سرویس بسیار فراتر از قرارداد و نقض مفهوم “به اشتراک گذاری”
 • استفاده از پیش رفته ترین تجهیزات و فناوری های موجود در جهان
 • پیش قدمی در ارایه خدمات و فناوری های جدید

پشتیبانی:

 • خدمات فروش و پشتیبانی فنی 24 ساعته
 • ارایه خدمات با کمک تلفن، اپلیکیشن تلفن همراه، چت، ایمیل، از راه دور و مراجعه حضوری
 • خدمات پشتیبانی هوشمند بدون کمک کاربر
 • ارایه خدمات در سراسر کشور با کمک دفاتر نمایندگی

جایگاه و دستاوردهای شاتل:

 • اپراتور برتر سرویس های فناوری اطلاعات به انتخاب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
 • تندیس زرین برند محبوب خدمات اینترنت پرسرعت در 5 سال متوالی
 • دارای نشان سرآمدی جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در دو سال متوالی (95 و 96)
 • کسب بالاترین درصد رضایت کاربران در سال های 97، 98 و 99 بر اساس نظرسنجی سازمان تنظیم مقررات
 • برگزیده بهترین محل کار برای 4 سال متوالی
 • دارای تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان خط ویپ
 • دارای تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف کنندگان به عنوان تنها شرکت فعال در حوزه ارتباطات ثابت

خط ویپ


شرکت صبانت

در ابتدا برای راه اندازی این خدمت شـما باید سـرویس پهنای باند، در اختیار داشـته و بسته به نوع سـرویسی که در آن مشترک هستید نیازمند برخی سخت افزار مانند سرور و دستگاه تلفن تحت سرویس voip می باشید و یا اینکه ممکن است به هیچ دستگاه خاصی نیاز نداشته باشید. هزینه های برابر در ارتباطات دور و نزدیک؛ امکانات زیاد با هزینه های پایین؛ قابلیت گزارش گیری؛ کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت تماس های تلفنی.

VOIP مخفف Voice Over Internet Protocol است که با نام تلفن IP نیز از آن یـاد می شود و امکان مکالمات تلفنی بر بستر اینترنت را فراهم می نماید. در واقع با استفاده از فناوری VOIP صدا توسط سیستم های اطلاعاتی و از طریق اینترنت ارسال می گردد. از امکانات تلفن IP می تـوان به قابلیت جـابجایی خط تلفن، تماس رایگان بین دفاتر مجموعه هـای تجاری، استفاده بهینه از پهنای باند، ارائه سـرویس ویدئو کنفرانس، Voice Mail و مکالمه تصویری، ارسال پیام کوتاه اشاره کرد.

 1. خدمات ویژه برج ها و مجتمع ها : ارائه اینترنت وایرلس ویژه برج ها و مجتمع ها
 2. پهنای باند اختصاصی (غیر حجمی) : پهنای باند اختصاصی جهت برقراری ارتباط اینترنتی تمامی سازمان ها و شرکت ها
 3. پهنای باند اختصاصی (حجمی) : پهنای باند اختصاصی جهت برقراری ارتباط اینترنتی تمامی سازمان ها و شرکت ها
 4. اینترانت (شبکه های خصوصی) : امکان برقراری ارتباط بین نقاط و دفاتر مختلف
 5. سرویس های FCP : اطلاعات سرویس های FCP صبانت خط ویپ
 6. آنتی ویروس کوییک هیل : نرم افزار آنتی ویروس قدرتمند کوییک هیل

شرکت رسپینا

شرکت داده پردازی رسپینا به عنوان بزرگ ترین اپراتور FCP در حوزه ارائه ی پهنای باند اختصاصی، توانسته است طی 18 سال فعالیت و با حضور در بیش از 31 استان کشور، بیش از 5000 سازمان را از خدمات اینترنتی و ارتباطی خود بهره مند سازد. هدف ما در رسپینا پوشش کامل نیازهای ارتباطی سازمان ها به گونه ای نوآورانه است.

چگونه خط ویپ بخرم؟

قدم به قدم کارهایی که باید برای خرید خط ویپ نیاز است انجام دهید را آورده ام.

 1. قیمت گذاری، اطمینان پذیری، کیفیت و امنیت شرکت های ارائه دهنده ویپ را ارزیابی کنید.
 2. یک پکیج قیمتی ویپ مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید و در بهترین ارائه دهنده ویپ بر اساس ارزیابی هایی که انجام داده اید ثبت نام کنید.
 3. شماره تلفن های ویپی که نیاز دارید را تهیه کنید. بع طور ایده آل، شغل شما یک سری وجه مشترک خواهد داشت که خرید خط ویپ را سریع و آسان می کند.
 4. شماره تلفن ویپ خود را تنظیم کنید و دستگاه های ویپ خود را برای برقراری و دریافت تماس با کمک شماره تلفن جدید ویپ راه اندازی کنید. همه شد! سیستم ویپ شما آماده برقراری تماس می باشد.

تعداد کاربرهای مرکز تلفن خود را مشخص کنید

اولین و مهم ترین قدم در راه اندازی یک مرکز تلفن ویپ این بوده که تعداد کارمندان مجموعه تحت نظر خود را مشخص کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا تعداد خطوط مورد نیازتان را مشخص کنید. علاوه بر این، با بررسی تعداد کارمندان احتمالی، خواهید فهمید که آیا سرویس اینترنت فعلی که در اختیار دارید برای راه اندازی مرکز تلفن ویپ کفایت می کند یا خیر. خط ویپ

شرکت نت یک به عنوان نمایندگی رسمی و مرکز مجاز نصب و راه اندازی مراکز تلفن ویپ سیسکو و برندهای مطرح دیگر مثل یالینک، گرند استریم و اسنوم می تواند در این زمینه به شما کمک کند. کارشناسان ما در نت یک، ضمن ارائه راهنمایی های لازم، مناسب ترین روش برای راه اندازی تلفن اینترنتی را هم به شما معرفی می کنند. فراموش نکنید که سانترال تحت شبکه Panasonic از قبیل محصولات سری TDE و NS یکی از بهترین ابزارها برای راه اندازی سیستم های ویپ محسوب می شوند.

سرویس اینترنت مجموعه خود را بررسی کنید

پس از بررسی تعداد کارمندان، نوبت به سرویس اینترنت خواهد رسید. در حقیقت شما باید به این نتیجه برسید که آیا سرویس اینترنت فعلی، کفاف راه اندازی سیستم ویپ و پشتیبانی از همه کارمندان را دارد یا خیر. این موضوع، به دو دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است:

 1. کیفیت مکالمه های تلفنی ویپ، به صورت کامل به پهنای باند و سرعت اینترنت مجموعه کاری شما بستگی دارد.
 2. بررسی اولیه سرعت اینترنت، می تواند از بروز هزینه های بعدی برای توسعه خط اینترنت یا تعویض سرور ویپ جلوگیری می کند.

خوشبختانه بررسی این موضوع که آیا سرویس فعلی اینترنت شما برای راه اندازی ویپ کفایت می کند یا خیر، کار دشواری نیست. بهتر است قبل از هر اقدامی، از این موضوع به صورت کامل مطمئن شوید. خط ویپ

بودجه مورد نظر خود را تنظیم کنید

ویپ طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که امکان دارد در همان نگاه اول، مجذوب آن ها شوید. اما بد نیست بدانید که بعضی از این قابلیت ها و امکانات، امکان دارد هزینه نهایی شما را برای راه اندازی یک تلفن اینترنتی افزایش دهند. سعی کنید همان اول کار، سقف بودجه مورد نظر خود را مشخص کنید. این موضوع باعث می شود در ادامه بتوانید از بعضی از ویژگی های غیرضروری، چشم پوشی کنید.

مشخص کنید کدام ویژگی ها برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند

همان طور که گفته شد ویپ ویژگی های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. داشتن شماره تلفن منحصر به فرد برای هر کاربر، قابلیت کنفرانس، برنامه های تلفن همراه، روتر خودکار و … فقط قسمتی از این امکانات محسوب می شوند. به عنوان مثال، امکان دارد بعضی از کارمندان شما به صورت دورکاری فعالیت کنند؛ در این صورت، برنامه های تلفن همراه از اهمیت زیادی برخوردار می باشند.

به طور خاص مشخص کنید که چرا قصد دارید یک مرکز تلفن ویپ را در مجموعه کاری خود راه اندازی کنید. می خواهید چه کاری انجام دهید و کاربرد اصلی آن چیست؟ (برقراری تماس، تماس های کنفرانسی، دسترسی به خطوط تلفن ثابت شرکت خارج از مجموعه و …)

به عنوان یک پیشنهاد دیگر، می توانید ویژگی های ویپ را به دو دسته ویژگی های ضروری و ویژگی هایی که دوست دارید اما ضروری نیستند تقسیم بندی کنید. این موضوع به شما کمک می کند که سرمایه گذاری خود را در درجه اول، روی کاربردهای حیاتی و مورد نیاز، تنظیم کنید.

سرویس تلفنی ویپ را انتخاب کنید

اکنون و پس از بررسی های اولیه، نوبت به انتخاب سرویس ارائه دهنده ویپ می رسد. در این مرحله شما باید مشخص کنید که قصد دارید مرکز تلفن خود را به چه روشی پیاده سازی کنید. توصیه می کنیم ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که از شرایط زیر برخوردار باشد:

 1. همه ویژگی های مورد نیاز شما را ارائه می دهد.
 2. دقیقا همان گونه کار کند که شما انتظار دارید.
 3. با بودجه مورد نظر شما هماهنگی داشته باشد.
 4. استفاده از ویپ را برای شما آسان کند.
 5. خدمات پس از فروش و پشتیبانی خوبی داشته باشد. خط ویپ

به عنوان بهترین روش برای راه اندازی مراکز تلفن ویپ، ما به شما استفاده از باکس های سانترال تحت شبکه پاناسونیک را پیشنهاد می دهیم. شرکت نت یک این آمادگی را دارد تا مرکز تلفن IP شما را در کمترین زمان ممکن و با کمک تجهیزات کاملا اورجینال راه اندازی کند. مشاورین ما از همان لحظه نخست، در کنار مشتریان حضور دارند و راهنمایی های لازم و تخصصی را به آن ها ارائه خواهند داد.

تلفن و سایر سخت افزارها را تهیه کنید

پس از نصب اولیه، نیاز به خرید تلفن های تحت شبکه و سایر سخت افزارهای مورد نیاز دارید. البته زیاد نگران نباشید! چون بسیاری از مراکز تلفن ویپ این امکان را برای شما فراهم می کنند تا از دستگاه های تلفن آنالوگ و سنتی هم استفاده کنید. علاوه بر این، دستگاه های تلفن همراه هوشمند و رایانه های شخصی هم می توانند با کمک برنامه های مخصوص، به عنوان یک تلفن به خطوط شهری مجموعه متصل شوند. خط ویپ

آداپتور های مخصوص ویپ که به آن ها ATA هم گفته می شود، این امکان را به شما می دهد که از تلفن های آنالوگ هم در مرکز تلفن ویپ استفاده کنید. این موضوع برای مدیرانی که از مرکز تلفن سنتی استفاده کرده و اکنون قصد تعویض آن به سیستم ویپ را دارند، بسیار مفید کاربردی خواهد بود. چون دیگر نیازی به خرید تلفن های تحت شبکه و هزینه های جدید نیست!

نکته: با خرید و نصب دستگاه هایی که به آن ها گیت وی (Gateway) گفته می شود، می توانید مراکز تلفن ویپ را روی خطوط آنالوگ مخابرات هم راه اندازی کنید. این در حالیست که خطوط تلفن اینترنتی نیازی به این گیت وی ها نخواهند داشت.

با این حال توجه داشته باشید که برای استفاده از همه ویژگی های ویپ، امکان دارد نیاز به خرید تلفن ویپ داشته باشید. این تلفن ها، به صورت کاملا انحصاری بر پایه ویپ طراحی شده اند و قابلیت های ویژه ای از قبیل کیفیت صدای HD دارند. برای خرید انواع مختلف تلفن های IP می توانید به فروشگاه نت یک مراجعه نمایید.

برندهای مختلفی در زمینه طراحی و تولید تلفن های تحت شبکه (IP Phones) فعالیت می کنند. سیسکو، یالینک و گرنداستریم از مهم ترین شرکت هایی می باشند که می توانید روی کیفیت و ابزارهای ارتباطی آن ها حساب کنید.

سیستم ویپ خود را تنظیم و پیکربندی کند

در بیشتر موارد، شما تلفن خود را به شبکه محلی متصل می کنید و اکثر پیکربندی ها را روی آن انجام می دهید. با این حال امکان دارد نیاز باشد که بعضی از تنظیمات را روی سرور ویپ هم انجام دهید. اگر کمی در این زمینه حرفه ای باشید، می توانید مرکز تلفن ویپ خود را مدیریت کنید. خط ویپ

خط ویپ


انواع گوشی تلفن های ویپ :

تلفن های بی سیم ویپ

با توجه به قابلیت های مهمی که این نوع تلفن های ویپ برای کسب و کار ها دارد، برای افرادی که بیشتر در محل کار خود جا بجا میشوند مناسب می باشد. همچنین از تلفن های بی سیم برای منازل هم استفاده می شود. کیفیت صدا در این تلفن بسیار بالا می باشد.

تلفن های کارمندی یا تلفن های ساده ویپ

این نوع از تلفن های ویپ بیشتر برای کارمندانی که تماس های زیادی در طول روز ندارند طراحی شده می باشد. خط ویپ

تلفن های تصویری ویپ

این نوع از تلفن های ویپ اکثرا برای برقراری ارتباط به صورت تصویری استفاده می شوند. انها برای جلساتی که کنفرانس های تصویری از راه دور باید برقرار شود، بسیار مناسب میباشند. صفحه نمایش این تلفن ها با کیفیت، شفاف و واضح می باشد.

تلفن های کنفرانسی

با توجه به طراحی و مدلی که این تلفن ها دارند، برای اتاق های کنفرانس مناسب میباشند. آنها دارای اسپیکر و میکروفون های قوی و با کیفیت می باشند و انتقال صدا را به طور مطلوب انجام می دهند. خط ویپ

تلفن های USB

همان طور که از نام این تلفن مشخص است با کمک USB می تواند در اتصال به سیستم شما ارتباطات را برقرار سازد.

تلفن های نرم افزاری

این نوع تلفن ها با نرم افزاری که دارند می توانند بر روی كامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و یا موبایل شما نصب شده و امکان برقراری تماس های تلفنی را به شما بدهند.

تلفن های دكت

این نوع تلفن ها دارای یک پایه مجزا می باشند. مزیت مهمی که این تلفن ها دارند، این بوده که نسبت هم پوشانی و برد مفید می باشد.

تلفن های مدیریتی خط ویپ

این نوع تلفن ها هم برای مدیران بیشتر کاربرد دارد و دارای امکانات و کیفیت عالی است. به دلیل این که این تلفن ها برای مدیران طراحی شده، قابلیت های متعددی دارند و علاوه بر آن ظاهر این تلفن ها هم بسیار مناسب و زیبا است. امنیت و کیفیت که در هر سازمانی مهمترین عامل انتخاب تلفن است در همه این تلفن ها موجود بوده و پرکاربردترین نوع تلفن ها همان تلفن های کارمندی رومیزی میباشند.

خط ویپ

روش های استفاده از تلفن ویپ

IP Phone :
آی پی فون تلفن های رومیزی دیجیتال میباشند.

ATA :
مبدل های که تماس های آنالوگ را به دیجیتال تبدیل می کنند. خط ویپ

اپلیکیشن بر روی تلفن همراه :
شما می توانید با نصب اپلیکیشن هایی مانند زویپر از خطوط ویپ استفاده کنید. خط ویپ

نرم افزار روی PC :
نصب نرم افزار های مانند زویپر روی لپ تاپ و کامپیوتر ها و برقراری تماس ها با کمک هدست. خط ویپ

این چهار روش به ترتیب دارای کیفیت های بهتری خواهند بود. بهترین روش استفاده از سیستم تلفنی ویپ استفاده از IP Phone است.

خط ویپ


مزایای سیستم تلفنی ویپ

· کنفرانس صوتی و تصویری :

شما می توانید برای بعضی جلسات خود به جای حضور فیزیکی از کنفرانس صوتی و تصویری استفاده کنید. خط ویپ

· بی نیاز بودن به کابل کشی : خط ویپ

تکنولوژی ویپ در بستر شبکه است و نیازمند سیم کشی نیست به همین دلیل اگر دفتر کار اجاره ای دارید یا به هر دلیلی مجبور به عوض کردن موقعیت جغرافیایی خود هستید به راحتی می توانید از این سیستم استفاده کنید. همچنین برای نیروهای دورکار مناسب است.

· تماس اپراتور ها و نیروهای دورکار خارج از محیط اداری : خط ویپ

در صورتی که اپراتورهای شما دسترسی به اینترنت داشته باشند خارج از محیط سازمان و اداره می توانند تماس ورودی و خروجی داشته باشند.

· مدیریت آسان :

مرکز خط ویپ محیطی را برای مدیران در بستر شبکه فراهم میکند تا بتوانند تنظیمات را انجام دهند بعنوان مثال کاربران خود را افزایش دهند، گزارشگیری تهیه کنند و…

· ادغام تلفن با PC :

یکی از روش های استفاده از تلفن های ویپ استفاده از نرم افزار بر روی کامپیوتر ها و لپ تاپ ها است. که این روشی جایگزین برای استفاده از آی پی فون ها است.

· گسترش آسان : خط ویپ

به دلیل اینکه نیازمند کابل کشی نمیباشند گسترش و افزودن کاربر در این سیستم به راحتی انجام میگیرد.

خط ویپ

شرکت نت یک به عنوان نمایندگی رسمی و مرکز مجاز نصب و راه اندازی مراکز تلفن ویپ سیسکو و برندهای مطرح دیگر مثل یالینک، گرند استریم و اسنوم می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

راه اندازی تلفن اینترنتی شاید در نگاه اول مقداری سخت و گیج کننده به نظر برسد؛ اما مطمئن باشید که کاملا ارزش هزینه و زمانی که برای آن می گذارید را خواهد داشت. فراموش نکنید که کارشناسان ما در نت یک همواره آماده ارائه راهنمایی های لازم به شما عزیزان می باشند. در صورتی که هم چنان در ارتباط با خطوط تلفن اینترنتی سوال یا ابهامی دارید، حتما در قسمت نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت، پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *