درباره ما

تیم نت یک افتخار این را دارد تا با ارائه ی خدمات در زمینه ی اجرای پروژه های وُیپ . شبکه . پسیو و اکتیو . تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه . مشاوره و نظارت در کنار شما عزیزان باشد.

تیم متخصص نت یک همواره کوشیده تا در طی سالیان متوالی در راستای خدمت به مشتریان گرامی کیفیت را سرلوحه ی فعالیت و خدمت رسانی خود قرار داده و با توجه به تامین کیفیت که بسیار حائز اهمیت است  تلاش می کند تا خدمات خود را علاوه بر حفظ کیفیت مناسب با سرعت بالا به مشتریان محترم ارائه دهد.

رضایت شما مشتریان گرامی همواره انگیزه ای برای موفقیت روز افزون تیم ما در ارائه ی خدمات بهتر و پیشرفته تر در این زمینه خواهد بود.

قوانین و مقررات سایت:

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی سایت نت یک به دقت ملاحظه نمایید.

ورود کاربران به وب سایت نت یک هنگام استفاده از پروفایل شخصی،طرح های تشویقی،ویدئوهای رسانه تصویری نت یک و سایر خدمات ارائه شده توسط نت یک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات نت یک است.توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین نت یک از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج،جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های نت یک با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.در صورتی که در قوانین مندرج،رویه ها و سرویس های نت یک تغییراتی در آینده ایجاد شود،در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغیییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربربه شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نت یک اقدام نمایید.

ارتباطات الکترونیک:

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات نت یک استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می کنید ویا به نت یک ایمیل می زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که شما با رعایت اصول و رویه ها باشد،شما موافقت می کنید که نت یک به صورت الکترونیکی(از طریق پست الکترونیکی،سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها،خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد نت یک برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها را نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه نت یک را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که ایمیل تنها راه ارتباطی است که نت یک با مشتریان خود با آن در تماس است و هرگونه اطلاع رسانی از روش های دیگربه اسم نت یک مورد تایید نت یک نمی باشد و کاربران می توانند اینگونه موارد را از طریق ایمیل Info@netyek.net یا فرم تماس با ما در سایت به اطلاع نت یک برسانند.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

نت یک به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند،احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

نت یک متعهد می شود که در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا،تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را،توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت نت یک، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
فهرست