سیستم های امنیتی و نظارت تصویری

مشاوره و نصب دوربین‌های مدار بسته

تمامی اماکن برای نظارت بر محل نیازمند دوربین هایی می باشندکه تمامی اتفاقات و حرکات را در یک سرور مرکزی ظبط نماید ، از این رو یکی از بیشترین نیاز های اصلی در هر مکان نیاز به امنیت است که …بیشتر بدانید »

راه اندازی دزدگیر اماکن

یکی دیگر از نیاز های هر مجموعه و مکان ها برای حفظ امنیت استفاده از دزدگیر ها می باشد. دزدگیر ها دستگاهایی هستند که با توجه به نوع پیاده سازی حساس به تکان خوردن یک جسم و یا جدا شدن یک شیء از شیء دیگر (مانند باز شدن در یا کندن شیء از دیوار) و رویت یک شیء خاص می توانند …

بیشتر بدانید »

اجرای سیستم‌های کنترل تردد

سیستم های کنترل تردد همانطور که از اسمش مشخص است برای سطح دسترسی افراد در زمینه تردد ساخته شده اند.

این سیستم ها در انواع مختلفی مانند کنترل تردد برای ورودی ها و برای ثبت ساعت ورود و خروج منابع انسانی وجود دارند که باعث می شود تمامی تررد ها در اماکن ثبت شده و امنیت …

بیشتر بدانید »

مشاوره و نصب دوربین های مداربسته

تمامی اماکن برای نظارت بر محل نیازمند دوربین هایی می باشندکه تمامی اتفاقات و حرکات را در یک سرور مرکزی ظبط نماید ، از این رو یکی از بیشترین نیاز های اصلی در هر مکان نیاز به امنیت است که با نصب و پیاده سازی دوربین های مداربسته این نیاز تامین می شود.

دوربین های مداربسته انواع و بستر های مختلفی برای پیاده سازی را دارا می باشد و بهترین روش برای پیاده سازی هرچه بهتر این بستر اعزام کارشناس به محل و طرح نیاز و ارائه نقشه می باشد.

کارشناسان ما در نت یک آماده پاسخگویی و حضور در محل می باشند تا پس از تکمیل طرح نیاز برآورد و هزینه اجرا را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت دراختیار شما قراردهند.

با تیم نت یک در ارتباط باشید.

راه اندازی دزگیر اماکن

یکی دیگر از نیاز های هر مجموعه و مکان ها برای حفظ امنیت استفاده از دزدگیر ها می باشد.

دزدگیر ها دستگاهایی هستند که با توجه به نوع پیاده سازی حساس به تکان خوردن یک جسم و یا جدا شدن یک شیء از شیء دیگر (مانند باز شدن در یا کندن شیء از دیوار) و رویت یک شیء خاص می توانند حساسیت نشان داده و مسئولان امنیت را از این موضوع باخبر سازند.

دزدگیر ها دارای ورودی خط تلفن و یا سیمکارت می باشند که در صورت رخ دادن اتفاقی سریعا با شماره ذخیره شده در دزگیر تماس حاصل نمایند و گزارش دهند.

بلندگویی به شکل آژیر به آنها متصل می باشد تا صدای هشداری به معنی باخبر سازی مسئولان از رویت موردی آن را گزارش دهد.

این دزدگیر ها در انواع مختلفی در بازار وجود دارند که باتوجه به نیاز مشتریان تامین و راه اندازی می شوند و هزینه های بسیار پایین و عمر بالایی دارند.

ما درتیم نت یک با پشتوانه به تجربه ی بالا در این زمینه آماده پاسخگویی به نیاز های شما در بهبود امنیت اماکن شما می باشیم.

با  تیم نت یک درارتباط باشید.

سیستم های کنترل تردد

  سیستم های کنترل تردد همانطور که از اسمش مشخص است برای سطح دسترسی افراد در زمینه تردد ساخته شده اند.

این سیستم ها در انواع مختلفی مانند کنترل تردد برای ورودی ها و برای ثبت ساعت ورود و خروج منابع انسانی وجود دارند که باعث می شود تمامی تررد ها در اماکن ثبت شده و امنیت به حداکثر سطح برسد.

این سیستم ها دارای ویژگی های احراض هویت مانند شناسایی از طریق اثر انگشت ، مردمک چشم ، کارت های دیجیتال ، تشخیص چهره و … در بازار موجود می باشند که باتوجه به نیاز مشتریان تامین می گردد.

این سیستم ها در دو مدل تحت شبکه و مجزا از شبکه فعالیت می کنند که میتوانند همه اطلاعات را در داخل یک سرور مرکزی ثبت نمایند تا در آخر بتوان گزارش های مورد نظر را از آنها استخراج نمود.

برند های متعددی در بازار می باشد که قیمت ها و کارایی مختلفی دارند ، کارشناسان ما با در نظر گرفتن سطح نیاز شما از این سیستم ها می توانند بهترین پیشنهاد را با کمترین هزینه به شما ارايه دهند و پس از نحو آنها را پشتیبانی نمایند.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با تیم نت یک در تماس باشید.

فهرست