تلفن x
02191002540
واتساپ x

WhatsApp Number

+989334008098

Message
ایمیل x
[email protected]
نصب ویپ ( VOIP ) - نت یک
پرش لینک ها

نت یک

مجری خدمات سرویس voip از جمله

پشتیبانی تمام وقتپشتیبانی با تیم حرفه ایپشتیبانی و نگهداریپشتیبانی سیستم تلفنی

در مجموعه نت یک 0 تا 100 راه اندازی و پشتیبانی voip صورت می گیرد، .

مشاوره تماس بگیرید

خدمات شبکه و نصب ویپ

Voip (  وُیپ)برگرفته از (voise over internet protocol) به معنای (انتقال هم زمان مکالمات تلفنی بر روی شبکه دیتا) که با نام Ip تلفنی نیز از آن یاد می شود و امکان استفاده از اینترنت را برای مکالمات فراهم می کند.فناوری وُیپ هم چنین می تواند در مواردی ارزان تر از سیستم تلفن دیجیتال و یا آنالوگ باشد و علاوه بر این مزایا ، سیستم های وُیپ به عنوان یک فناوری نوین به دانش فنی برای طراحی مناسب سیستم احتیاج دارد.

از مزایای وُیپ، امنیت بالاتر آن نسبت به سیستم های مخابراتی آنالوگ است.در فناوری وُیپ برای اتصال باید کاربران شناسایی شوند، برعکس اتصال آنالوگ که با یک گوشی به شبکه وصل می شود و هم چنین می توان مکالمات را بر روی VPN فرستاد که باعث می شود مکالمات رمزگزاری شوند.

 

مشاوره و ارائه راهکار

امروزه نیاز اصلی همه مشاغل دارا بودن یک سیستم تلفنی برای مدیریت تماس ها و طبقه بندی آن ها می باشد, از همین رو بستر هایی محیا می شود که تماس های مجموعه به صورت ساختار یافته ای درآیند تا بازخورد مثبتی ایجادکنند.و همچنین هزینه های یک مجموعه را به حداقل برساند

برای درک بهتر این مفهوم شما شرکتی را در نظر بگیرید که هنگام درخواست خدماتی یا کالایی با آنها تماس می گیرد ولی هربار تماس بوق اشغال پخش می شود و بالاخره پس از چندین بار تماس  موفق به ارتباط می شوید, ولی این موضوع باعث می شود در همین ابتدا حس خوبی به این شرکت نداشته باشید و درگذشت زمان با وجود رقبا شما مشتریان خود را از دست خواهید داد.

درمقابل شرکتی را تصور کنید که وقتی تماس می گیرید در ابتدا پرسشی را مطرح می کند که بتواند تشخیص دهد شما با کدام بخش می خواهید ارتباط بگیرید و پس از وارد نمودن بخش مورد نظر از شما می خواهد منتظر بمانید و شماره شما را در داخلی صفی که هستید اعلام می نماید تا زمان تقریبی انتظار شما را به اطلاعتان برساند. دونکته مهم که از این نوع تماس ها حاصل می شود یکی احترام به شخص تماس گیرنده می باشد و دومی احساس رضایت تماس گیرنده را در پی دارد. همین نکات باعث می شود که اعتماد مشتریان نسبت به شما جلب شود و از رقبا پیشی بگیرید.

نصب ویپ وُیپ
نصب ویپ وُیپ

این سیستم ویژگی های بسیار زیادی را درا می باشد که بررسی آن شامل چندین مقاله می شود.

تیم نت یک در تلاش است با بررسی کسب و کار شما, بهترین ویژگی های سیستم را برایتان طراحی و پیاده سازی کند.

خدمات وُیپ یکی از تخصص های اصلی تیم نت یک می باشد.

با تیم نت یک در ارتباط باشید تا بهترین سیستم با کیفیت و ارزان, همچنین متناسب با کسب و کارتان  را به شما معرفی نماییم.

نصب و راه اندازی شبکه وُیپ

پس از مرحله طراحی یک سیستم مناسب برای کسب و کار شما, زمان پیاده سازی رسیده است.

درخصوص پیاده سازی خدمات ویپ اولین قدم بررسی زیرساخت شبکه ای می باشد، زیرا ویپ سیستمی است تحت IP، با این حال می توان به صورت آنالوگ پیاده سازی کرد، اما هزینه های جانبی را دارا می باشد که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد.

پس از تایید زیرساخت شبکه توسط کارشناسان ویپ پیاده سازی می شود.

نوع خط های ورودی در سیستم های  وُیپ به چند مدل تقسیم می شود که یکی از رایج ترین آنها خطوط سیپ ترانک می باشد که در مقالات سایت به آن اشاره شده است. نوع دیگر خطوط PSTN شهری یا همان خطوط آنالوگی که در تمامی خانه ها و اماکن دیگر موجود می باشد، هستند. درباره این خطوط نیز توضیحات اجمالی داده شده است. نوع دیگری از خطوط وجود دارد که رو به انقراض می باشد مثلا در شهرستان تهران دیگر منسوخ شده است خطوط E1 نام دارد.(در مقالات درخصوص این خطوط توضیحاتی قرارداده شده است).

پس از خرید خطوط، حال نوبت به اتصال آنها به سرور وُیپ می باشد که  توضیحات آن در سایت ارائه داده شده است.

پس از این مرحله، سیستم داخلی شرکت یا همان تلفن های داخلی نصب می گردد تا سیستم تلفنی به صورت کامل اجرا شود.

درادامه، سیستم متناسب با نوع کسب و کار شما تنظیم می گردد تا بهترین بازدهی را به شما ارائه دهد.

تیم نت یک با تخصص و تجربه زیاد در این زمینه در خدمت شماست.

پشتیبانی

پس از مجهز شدن سازمان و یا شرکت به سیستم تلفنی وُیپ، برای عملکرد بهتر و رفع مشکلات احتمالی قبل از پیشامد، مدیران از کارشناسان درخواست پشتیبانی سیستم را خواستار می باشند، از این رو یکی از رایج ترین خدمات در زمینه سرویس های مبتنی بر وُیپ، پشتیبانی آن به صورت ماهانه و بررسی های دوره ای سیستم می باشد.

تیم ما پس از نصب سیستم های  وُیپ توسط کارشناسان منظومه، برای جلب رضایت مشتریان محترم یک سال به صورت تماس بگیرید سیستم را پشتیبانی می کند و این اطمینان را به شما می دهد که خرابی سیستم در زمان پشتیبانی به پایین ترین حد ممکن خواهد رسید.

معمولا پشتیبانی سرورهای وُیپ کار سختی نمی باشد، زیرا سرورهای ویپ دارای هسته بسیار قوی ای می باشند که موجب می شود خرابی این سیستم ها به کمترین حالت ممکن برسد. از همین رو هزینه های پشتیبانی برای سرور های ویپ بسیار کمتر از هزینه های جاری در خصوص پشتیبانی های شبکه می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با نت یک درارتباط باشید.

معرفی نرم افزار نظرسنجی

تقریبا تمامی کسب و کارها نیازمند یک تیم فروش است که این تیم نیازمند رسیدگی و رفع مشکلات در طی دوره های مشخص می باشد، از این رو ما سیستم نظر سنجی را طراحی کردیم که در انتهای هر تماسی که کارشناسان فروش با مشتریان حاصل می نمایند از مشتریان در خصوص نوع پاسخگویی، طررز برخود و… کارشناسان فروش، از آنها نظرسنجی می شود.

این نظرات درپرتال تعبیه شده، ثبت می شود و مسئول رسیدگی به آن می تواند گزارش های مورد نیاز خود را، به تفکیک کارشناس و یا تماس آنها مشاهده نموده و در خصوص تشویق و یا توجیح کارشناسان اقدام نماید.

دربسیاری از مشاغل به این امر بسیار مهم توجه نمی شود و درصورت عدم رفع ، نارضایتی مشتریان را درپی خواهد داشت، زیرا در هر سیستمی اگر رسیدگی و مراقبت وجود نداشته باشد باعث ایجاد مشکلات متعددی در سیستم خواهد شد.

این نرم افزار قابلیت اتصال به انواع سیستم های تلفنی از جمله مرکز تماس های استریسکی را دارا می باشد.

نکته مهم دیگر درخصوص این نرم افزار اتصال آن به CRM  می باشد که این ویژگی باعث می شود تمامی نظرات مشتریان در پرتال کارشناسان فروش به همراه مکالمه آنها ثبت شود تا در نهایت بتوان بازخورد بسیار مطلوبی از آن حاصل نمود.

ما در تیم نت یک آمده پاسخگویی به تمام سوالات شما در خصوص این نرم‌افزار و راهکار های استفاده از آن می باشیم.